Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. harom hettel ezelott...

Kb. harom hettel ezelott csinaltam hat terhessegi tesztet is, mind pozitiv lett. Mivel nincsenek terhessegi tuneteim ma vettem megint tesztet. A harmadik honapba leptem tegnap. Ki csinalna meg egy tesztet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia!Nem értem!3 hónapos terhes vagy?Én a 4 teszt után hittem el,hogy terhes vagyok:),pedig megvoltak a tünetek!

Mindenkinél más a terhesség:)

2008. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha a hat terhességi teszt nem győzött meg, akkor miből gondolod hogy egy hetedik megfog?

szerintem kérj időpontot a dokinál, az a legbiztosabb. :)

2008. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy nögyógyászt és Ő majd megmutatja Neked a Pici Babádat és elhiszed.Én is sok tesztet csináltam,mert el sem akartam hinni,így hát felkerestem a dokim és azóta 32 hetesek lettünk.
2008. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene még egy tesztet csinálnod? Elvileg már ilyenkor legalább két UH-n vagy túl. Vagy nem voltál még orvosnál? Tesztet már ne csinálj, igazán hülyeség lenne. Menj orvoshoz.
2008. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tesztekből elég:) inkáb menj el a nőgyógyászhoz mert a 3. hónaptól elkezdődnek a vizsgálatok....

Szerencsés vagy ha tünetmentes a terheséged, nekem majd az 5. hónapig volt h...ingerem:( de megérte

jó egészséget.

2008. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos vagy és még nem voltál nőgyógyásznál annak ellenére, hogy pozitív tesztjeid vannak? :O Mire vártál? Nem mindenkinél jelentkeznek terhességi tünetek. Nálam pl. a mai napif (24 hetes vagyok) egy tünet sem lépett fel. Tessék gyorsan dokihoz menni, hisz lassan jön az első genetikai UH, amit a 12. héten el kell végezni!
2008. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még csinálj ötöt, és addigra meg is mozdul a kicsi...

Már rég át kellett volna esned az első vizsgálatokon!! Azonnal menj dokihoz!!! (és egy pszichológushoz is)

2008. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!