Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú protokollom lesz, a...

Hosszú protokollom lesz, a lombik beültetés előtt. Hogy zajlik ez? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A mensi 21. napján kezded a szurizást(nekem gonapeptyl volt)Általában 2 hétig kell ezt szúrni,de közben megjön a mensid,és annak a 3. napján kapod a többi szurit,így napi 2 szurid lesz.
2011. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grófházy ***** válasza:

szia,nálam a következőképpen volt:

febr.1-6-ig:napi 1 Gonapeptyl,

7-én mgjött a mensim vissza kellett menni Uh-ra.

10.től a Gonapeptyl csökkent napi fél ampullára,és a Gonal F pedig 2 ampulla(150 NE) volt.

14-én uh kontroll,17 én uh kontroll,

21-én:már nem kellett gonapeptylt szúrnom,csak a 2 gonalt+2 ampulla Ovirtellt(tüszőrepesztő).

23-án leszívás,

25-én embriotranszfer.

Március 7 reggel terhességi teszt.


nekem sajna - lett.már a leszívás napjaiban is tüszögtem,de később nagyon be is lázasodtam.Influenza volt :(

Ha decapeptylt írnak fel,akkor nekem maradt meg több mint 2 teljes doboz,mivel sikerült a második lombik,már nem kell felhasználnom.Ha érdekel írj privit

2011. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az utolsótól kérdezném, hogy melyik Kaáliban voltál?

Mit tettél annak érdekében, hogy tuti sikerüljön? Sokat pihentél,tudtál dolgozni a sok gyógyszer miatt?

2011. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grófházy ***** válasza:
100%

szia


Mi tapolcára járunk.Török tanár Úrhoz. Imádom.Nagyon rendes,és PROFI!!

Háááát igen,először itthon maradtam a beültetés utáni 2 hétben.Tv-t néztem,főzés meg ilyen light-os dolgok.

Aztán a 2. alkalommal már nem.Azt gondoltam,hogy nem ezen a 2 itthon töltött héten múlik.Ha minden rendben,akkor úgyis maradnak.Elmentem dolgozni,és kicsit így elterelődött a gondolatom.2 hét múlva mikor mennem kellett,mondtam is a csajoknak a laborban,hogy egyedül jöttem.Semmi tünetem nem volt.Még a cicim sem fájt.Pedig mikor ezelőtt babás voltam(sajna megszakadt7 hetesen) majd leszakadtak és fájtak is de úgy igaziból.

És a Móni kiszólt a laborból,hogy menjek be.Na és itt jött a dööbbenet!

Azt mondta ahogy belemerítette a pisibe,azonnal + lett.

Nem hittem el.ezér a szemem láttára csináltak még egyet.

1 hét múlva uh-n kiderült,hogy 2 van! :)

Így állunk most.

Lányok,ha tudnátok mi mindenen mentem át eddig.

SOHA DE SOHA NEM SZABAD FELADNI.A SIKERTELENSÉGEKET EL KELL FELEJTENI,AZOKRA NEM SZABAD EMLÉKEZNI!!!!

MINDEN EGYES ALKALOMMAL VIDÁMAN MENNI,ÉS HA NEM SIKERÜL NEM SÍRDOGÁLNI,NEM KÉTSÉGBEESNI HANEM ELMENNI EGY UTÁNA EGY JÓ VACSIRA A PÁROTOKKAL,VAGY KIKAPCSOLÓDNI.ÉS ALIG VÁRNI A KÖVETKEZŐ ALKALMAT,AHOL SIKERÜLNI FOG.

ÉN AKARTAM,HOGY SIKERÜLJÖN TITKON,DE NEM MONDOGATTAM,CSAK MAGAMNAK :)

ÉS ÍGY LETT

2011. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grófházy ***** válasza:
100%

A leszívás után pár órával hazaengednek.Én egy kicsit kómás voltam,jól esett otthon,a saját ágyikómban szundizni még egy kicsit :)

A következő 2 napon olyan "furán" tudtam ülni :D,de nem mondanám,hogy fájt,csak kellemetlen volt egy kicsit.

Sok folyadékot kell inni,kb napi 2-3 litert.Kivétel szénsavas ücsi.

Én kicsit fel voltam puffadva,de az nem vészes.

14 petesejtem lett,amiből 12 jó is lett,úgyhogy elég nagyok voltak a fészkeim.

Amikor visszatették a kis pöttyöket,előtte átöblítik a hüvelyt sóoldattal,hogy a hüvelygél "maradékait" kimossák.Na az nekem pl.kimondottan fájt.

lehet,hogy azért,mert még nem gyógyult meg a szúrások helye vagy még puffadt voltam nemtom.nagyon rossz volt.

2011. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grófházy ***** válasza:

Na már sokat pofázok,de aki kíváncsi rá,annak leírom a költségvetését egy ilyen havi mókának:

15 ampulla Gonapeptyl:30.000 Ft

Gonal F(75 NE) 22 ampulla:62.000

2 ampulla Ovirtell: 5000 Ft

Leszivástól napi 1 Crinone hüvelygél(14 db) :9000 Ft

Duphaston sárgatestpótlásra:2500 Ft


Összesen:108.500 Ft


A Gonal helyett választhattam volna egy másik szurit,de azért ezt választottam,mert ez laboratóriumban előállított tiszta anyag.

A másikat klimaxoló hölgyek vizeletéből vonják ki,és valahogy idegenkedtem tőle.Az egyébként kb. 40.000 Ft körül lett volna.

2011. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokat segített. Még egy kérdés. Az ampullák száma mindenkinél más? Vagy ugyan ennyi?

Gratulálok az Ikrekhez!:)

És jó egészséget kívánok:)

2011. aug. 4. 22:05
 8/9 Grófházy ***** válasza:

nekem először csak 5 napra valót írt fel.Akkor vissza kellett menni kontrollra,hogy hogy érnek a tüszők,kell e emelni vagy sem.Aztán 4 napra valót,megint UH,aztán 2 napra valót.

Nekem azt mondta a dokim a kezdéskor,hogy először mindenkinél feltételezik,hogy jól reagál,tehát minimáladaggal számolnak.Ez Gonal f esetén 60.000 ft körül van,a másiknál pedig 40.000 körül.

Mi a gonalt választottuk,és szerencsém volt,mert jól reagáltam,és elég lett a minimális adag.de volt egy lány velem ,ő nem jól reagált,nekik csak a gonal került 120.000 be.

Ez szervezetenként változhat.Azért kell menni kontrollra,hogy lássa a doki,hogy kell e emelni vagy sem. Vagy esetleg erősebbre váltani.


Még valami:

csajok,én naggggyon fosópisztoly vagyok,de nem kell félni tőle.Sem s zuriktól,sem a leszívástól,sem semmitől!

Én 1000 szer rosszabra számítottam.Főleg ami a leszívást illeti.Irdatlan nagy fájdalomra számítottam meg minden,aztán semmi.Csak kellemetlen volt az utána következő 2 napon az ülés.

Mielőbbi babásodást mindenkinek

akinek bármiben segíthetek írjon nyugodtan

N

2011. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem izgulok, csak egy kicsit. :)

Inkább várom már az egészet:)

Jó baba várást:)

2011. aug. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!