Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 43 naposak a ciklusaim! Van...

43 naposak a ciklusaim! Van aki ilyen hosszu ciklus mellett konnyen terhes maradt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Kiderült, hogy azért volt ilyen hosszú a ciklusom, mert a prolaktinom picit magas volt. Mikor az beállt (bromocriptint szedtem), két hónap múlva terhes lettem.
2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En igy lettem 2-szer terhes. Az elso babam sajnos nem maradt velunk de a masodik mar egy 18 honapos kisfiu. Fogamzasgatlo abbahagyasa utan az eloszor a 45-dik napra jott meg a mensim es utanna mar nem. A vetelesem utan az elso ciklusom 35, a masodik 17, a harmadik pedig 47 napos volt es ezutan ismet pozitivat teszteltem a 40-dik napon. O a kisfiam. :)
2011. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok!!!En szeptemberbe hagytam abba a gyogyszert 3 honapig 28 napos ciklusaim voltak utanna 43 es a mult honapban meg 48 de nyaralni voltunk gondolom a nagy meleg kavart be,most hetfon lenne 43 nap,szeretnek nagyon pozitivat tesztelni!Ez az elso probalkozos honap nagyon szeretnem ha osszejonne minnel hamarabb!!!A doki azt mondta nincs semmi bajom cista vagy ilyesmi!
2011. aug. 4. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem már voltak 50 napos ciklusaim is!Több mint 1 éve probálkozunk a babával,ma voltam orvosnál,aki beutalt vérvételre és vizeletvételre...a párom pedig kapott egy beutalót,hogy megvizsgálják a hímivarsejteket :S ha ezeknél minden rendbe van akkor jön a gyógyszeres kezelés,ha az is csődöt mondd akkor jön a befecskendezés és ha ez se jön össze akkor jön a lombik program :S :(

Átlagosan 40-42napos ciklusaim vannak,de volt hogy 32 is volt!

Nem normális ha ilyen sokáig tart a ciklusod,mert valószínű igy nincs peteérésed :S

2011. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Peteérésem van, mert hőmérőzök es mutatja a 29- 30 napon
2011. aug. 8. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor én vagyok a másik véglet...24 naposak a ciklusaim, 1,5 éve kellett hogy teherbe essek.

Kiváncsi vagyok hogy lesz a kistesónaál....

2011. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
neked lehet konnyebb mert nem kell annyit varj a kovetkezo ciklusig!!!sok sikert a kistesohoz
2011. aug. 8. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszúak voltak a ciklusaim, mindkétszer elsőre teherbe estem. A tesztek az első alkalommal 51. a második alkalmmal a 43. napon lettek pozitívak.
2011. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
könnyebb??hááát olyan szempontból tényleg könnyebb, hogy hamarabb próbálkozhatunk újra, viszont tök szar érzés, hogy úgy érzem alig van idő az 1 hetes vérzések között :S
2011. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen "végtelen" ciklusaim.


Cickafark tea, palástfű tea, pásztortáska, bojtorján és ginseng tea. Ezek mind segítettek. Nem egyszerre, de célirányosan érdemes kipróbálni.


Olvass utána, hogy melyiket milyen arányban és mikor kell fogyasztani! Mármint ha most mégsem jött össze, és változtatni szeretnél.


És még egy jó tanács, bár nyilván ehhez semmi közöm, de ne mérgezd magad mesterséges hormongyógyszerrel - fogamzásgátlás címén!


Sok sikert!

2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!