Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 napja késik a mensim....

5-6 napja késik a mensim. Csináltam tegnap délben tesztet /Gabriell/ és - lett! Lehetek terhes ezek után is?

Figyelt kérdés
Nagy az alhasam és feszül is, néha beleszúr. A bőrömön nagyobb pattanások jelentek meg, eddig nem voltak még ilyenek nagyon, a mellbimbóm talán kicsit érzékenyebb, de lehet, hogy már bemesélem.
2009. ápr. 9. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

persze,ez nem egyértelmű ugyanis valkinél előtte egy nappal kimutatja, valakinél meg majdnem csak 1 hónap után(példa rá egy ismerősöm, érezte hogy babás ,de folyamatosan negatívat tesztelt ,a doki meg mondta neki hogy babás amikor megvizsgálta)

mindenkinél másmilyen mértékben termelődik a HCg a szervezetben:D

De ne bízd el magad,hátha megjön,akkor ne csalódj akkorát!

REMÉLEM NÁLAD BABA VAN A DOLOGBAN!!!szorítok,sztem 2-3 nappal később is csinálj tesztet mindenképp reggeli pisiből

2009. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elvileg már ki kellene mutatnia a tesztnek ha terhes vagy.Szerintem próbálj egy másikat,de reggeli első vizeletből.Ha úgy is negatív,akkor csak késik,de menj el dokihoz biztos ami biztos.
2009. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! jövő hét kedden ismét megpróbálom, remélem összejön )))))

Veled?

2009. ápr. 9. 13:25
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
mi is próbálkozunk,de PCO-val kicsit nehezebb,nem lehetetlen ugyan :D már alig várom ,mi több mint 1 éve próbálkozunk
2009. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az egyik munkatársamnak is ilyene volt, októberben volt műtéten Pécsen és kapott utána megtapadás segítő injekciót és hormont is, de minimálisat. Január közepén teherbe is esett )))) Ha gondolod, meg adhatom az orvos nevét! Szorítok Neked!
2009. ápr. 9. 13:31
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

aranyos vagy:D de soproni lévén kicsit messze lenne:D

de még lesz egy kivizsgálásom és akkor mi is stimulálni fogunk :D

2009. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 nini24 ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a cipőben járok! Szombaton kellett volna megjönnie, ma már 5. napja késik! Fehér folyásom van, iszonyatosan fel van puffadva a hasam, érzékeny a cicim, reggelente szédelgek, rossz a gyomrom, és a szám íze. Étvágyam alig van. Patijaim nekem is lettek, és fáj a pocim! A tesztem ma reggel is nega lett. Így nem tudom, mi lehet...:( Tartsuk a kapcsolatot, kíváncs vagyok, mi van velünk! :) Remélem babyke! :)

2009. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Rendben )))) Te mikor fogsz legközelebb tesztelni? Én úgy gondoltam, ha keddig nem jön meg, tesztelek újból, hátha! Ha akkor is nega, elmegyek orvoshoz. Várom a holnapi beszámolódat)))) is
2009. ápr. 9. 14:07
 9/26 A kérdező kommentje:
első válaszolónak! szorítok Nektek, szerintem összejön! írd majd meg, hogy sikerült-e?!
2009. ápr. 9. 14:11
 10/26 nini24 ***** válasza:
a hasonló cipős vagyok:) Én is erre gondoltam, hogy ha keddig nem jön meg, tesztelek mégegyszer, aztán hívom a dokimat. Olyan rossz ez az érzés, nem?:( Mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 2. hónap a gyogyi abbahagyása után! dukkdrukk! :)
2009. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!