Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Vagy erre az esély 0? Már nem tudom mit higgyek.

Figyelt kérdés
Márc.15 én voltunk együtt a párommal mikor is lehet hogy belém is került a dologból. :) Innen számolva a 9. ,12. , és 14. napon csináltam tesztet.de negatívak lettek :( Az orvos szerint se baba se cystát nem érzett mikor "felnyúlt" akkor volt április 2.,de ha lett volna baba akkor még nem is érezhette volna.Az együttlét után 10.nap körül volt némi barnázgatásom 2 napig tartott.Majd egy hét után is volt egy kevéske.Azóta semmi panaszom a néha néha előforduló fehérfolyást kivéve és hogy néha néha fáj a derekam és néha néha szédülök :) Tesztet pénteken csinálok,de szerintetek terhes vagyok?Nem tudok várni :(
2009. ápr. 9. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy sikerült! Tesztet nyugodtam csinálhatsz már akár holnap is, ha babás vagy már kimutatja!
2009. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válasz nagyban függ attól hogy március 15-én hányadik ciklus napodon voltál. Meg kellett-e jönnie már azóta és késik? Amiket írsz, azok akár lehetnek terhességi tünetek is, de azért elég kevés az info.
2009. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát amikor együtt voltunk a ciklousom utolsó előtti napjában voltam :) de azért a teherbeesés esélye nem 0 :) és ma van a 23. napja hogy késik.
2009. ápr. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!