Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy higgyek egy hazudós,...

Hogy higgyek egy hazudós, rosszhírű, gyerekeit egyszer elhagyó nőnek? Van második esély az ilyen embernél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hinnék neki.Kutyából nem lesz szalonna.
2010. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hazudós? -Tapasztaltad? Rosszhírű? -akár máris rossz híredet terjeszthetem! Gyerekeit elhagyta? -csak úgy? mi az oka? S mire ez a kérdés, mert már eleve rossz íze van. Hm?
2010. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerű: SEHOGY!
2010. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hinni nem szabad.Esély több is van, de a végén felnevelni nekem kellet a kislányunkat.
2010. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elhagyta a gyerekét egy másik férfi miatt,akit a férje mellett szerzett!Tudja róla mindenki,hogy a nős pasikra bukik meg akinek pénze van!Én az exsogórnője vagyok és azt hittem barátnők is!A kislányt én fogadtam be (a testvérem sokat dolgozik) addig amíg rá nem döbbenta sogórnőm,hogy van gyereke!A kislány egyébként 5 éves!

Ez kb.másfél évig tartott,mindez féléve történt!Most megibűnt furcsa dolgokra lettem figyelmes ..elmentem hozzájuk a kislány egyedül az anyja meg kb.2 óra múlva került elő...összevissza halandzsázva ,hogy hol volt!

Köszönöm a hozzázsólásokat!

2010. márc. 22. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,de azt a picit nagyon sajnálom,felelőtelnség egyedül hagyni.
2010. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!