Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 2,5 éve vágyunk egy...

Több mint 2,5 éve vágyunk egy babára, a vizsgálatok mindkettőnknél jók. Viszont van valami ami elég ciki, a párom csak 5 percig bírja a szexet, lehet hogy ezért nem jön a baba?

Figyelt kérdés
A gáz az hogy a párom csak 5percig bírja a sexet,és én úgy hallottam hogy ha én nem megyek el akkor nehezebben jutnak fel a spermiumok.Sajna nekem 5perc nem elég,igaz utána a férjem orálisan kielégít de ennyi talán nem elég,mert eltelik tíz perc amíg a fűrdőből kijön addig meg kifolyik belőlem.Van valami praktikátok hogy ne csak eddig bírja szerintem ez miatt nem jön össze a baba mert én nem tudok egyszerre elmenni vele.
2008. márc. 3. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia....ez nem igaz.Minden nonek lehet gyereke akkor is ha eppen nincs egy idoben orgazmusa a parjaval.Sajna negativ pelda de lasd azokat a helyzeteket amikor valaki terhes marad egy nemi eroszak utan..nehogy mar elvezte volna az egeszet.

Szoval...ha korai magomlese van a parodnak akkor keressen fel egy dokit aki segiteni tud ebben..ugyanakkor te is segithetsz...vannak modszerek amik kesleltetik ezt a jelenseget.

2008. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok többször, szerintem a második esetében már nem megy el 5 perc alatt.
2008. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én nemhiszem hogy ezért lenne hogy nem estél még teherbe. én sem mindig megyek el a férjemmel. 34hetes kismama
2008. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szex előtt ő elégítse ki magát, vagy te őt, és utána már nem lesz gond, hogy 5 perc....
2008. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem sem azért nem jön az a pocaklakó mert a párod 5 percig birja! viszont ha te ennyi idő alatt nem tudsz elmenni akkor miért nem hosszabitjátok meg az előjátékot?és csak akkor kerülne sor magára az aktusra ha már te is elég felhevült állapotban vagy!ja és 5 percnek is az a vége meg fél orának is ugyhogy szerintem az idő egyáltalán nem számit!!!
2008. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsátok meg a dolgot!Először elégítsen ki orálisan,és utána mehet az aktus.
2008. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja ki a párod a pasiknak való intim tornát. Az majd megnöveli az időt. DE szerintem sem az a babavárás ilyen hosszú idejének az oka.
2008. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bisztos hogy nem ezért nem estél még teherbe.peteérésed minfig van?
2008. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
most késett neked,vagy még nem? és ha nem mikor kellene megjönnie?
2008. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Minden honapban van pé-sem és már az összes vizsgálatnak vége,mindketten egészségesek vagyunk.Kb 4hónapba telt amire mindketten sorrajutottunk de mondom az összes vizsgálat tökéletes.Volt nálam hormonszint,uhg,röntgen,stb ami ilyenkor szokásos,a férjemnek szintén vérvétel,prosztata vizsgálat,spermavizsgálat,meg még ki tudja mi.Szeptemberben kezdtük a vizsgálatokat és februárban értek véget.Azt mondták ilyen tökéletes párral még nem volt dolguk akiknek minden lelete normális. Úgy hogy csak várunk várunk de már nagyon türelmetlenűl,ez a 2év és 8hónap nagyon hosszú idő rengeteget sírok miatta lehet hogy nekünk sose fog összejönni.
2008. márc. 4. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!