Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vállaljam így a babát?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt.Nagy szerelem első látásra,boldog kapcsolat nagyon jó szex és fellobbant benne a gyerek utáni vágy.Bennem is felkeltette.Még nem sikerült (6 hónapja)Megfigyeltem magam hőmérőzok..stb teljesen felkészültem h jöhet a baba,de:A férjem egész nap dolgozik,szinte csak aludni és gyereket csinálni jár haza.

Így már nem merem vállalni ,mert nem lesz ideje velünk törődni.Mit tegyek?


2009. ápr. 9. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

ha nem dolgozna egész nap, akkor meg valószínűleg nem engedhetnétek meg magatoknak egy gyereket.

ez egy ilyen világ.

2009. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt úgy gondold el,h nincs szabad nap,nincs hétvége,és ugyebár most húsvét sincs nekünk.Semmi közös program.
2009. ápr. 9. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért keres másik állást ugye?
2009. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet, eddig más városba járt most meg minden nap 12 óra se hétvége semmi szóval értelek. mikor más városba járt vállaltuk be a babát, úgy hogy nálunk még kaális segítség is kellett szóval nem volt egyszerű, még akkor sem tudott ott lenni mikor visszaültették a bébinket... de megmaradt és gyönyörű kislány lett. tudtam hogy nehéz lesz, de már nagyon rég vártam erre a babára. hidd el hogy meg tudod oldani az enyém is ha kell éjjel kel hozzá még így is, mert ő is bánja hogy neki csak ennyi jut a babából. én bevállaltam és neked is ezt tudom javasolni. igaz nekem az elején segített a nagymamám, főzött, meg tulajdonképpen mindent megcsinált a lakásban, ez nagy segítség volt, de sztem vállald be. hidd el megéri. egy gyerek áldás, öröm, sok munka, de minden perce fantasztikus
2009. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet...

Én is félek, de mi már lassan 2 éve próbálkozunk, remélem most helyrejöttem, és összejön a baba.

Én bevállalom így is, hiszen értem/értünk dolgozik ennyit.

2009. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Minden előttem való nőjével a munka miatt romlott meg a kapcsolata.

Nem akar változtatni,valami bizonyítási kényszer van benne.Minden gondolatát csak a munkája köti le.

Ma éjjel már csak 2-6-ig volt itthon aludni.

Azt hiszem feladom,elhagyom.

2009. ápr. 10. 06:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is folyton dolgozik, sőt, saját vállalkozása van, szóval, ha hazajön, itthon folytatja. Engem nem zavar, mert látom, mennyit kínlódik, én pedig a kis fizetésem mellett mindig jövök a hülye terveimmel, hogy most TV kell, most új szoba kell, most új autó kell, ő meg gürizik egész nap.


Gondold meg, még mindig jobb így, mitha lusta dög lenne, mert annál nincs rosszabb.


Különben meg, bocsi, ha beleszólok, és javíts ki, ha nem így van, de valahogy össze kellett jöjjetek (tehát találkoztatok valahol, randiztatok, stb, amire szintén idő kellett), és, ha van kedve gyereket csinálni, akkor nem lehet annyira fáradt, tehát szerintem egy picit eltúlzod ezt az „egész nap nincs itthon” dolgot. Az én párom pl. annyira fáradt, hogy már napok óta nekem hancúrozhatnékom van, de egyszerűen képtelen rá, alszik el szex közben. Mivel foglalkozik, hogy ennyire nem ér rá?

2009. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De nekünk már mindenünk megvan ami a házba kell,több házunk is van több kocsink is.Minek ennyi?És neki most se elég.Ha legalább tudnám h van egy dátum amikor majd számíthatok rá,de nincs reményem sem már.Ez a sok munka 1 éve tart.Saját cégben dolgozik.

Ha terhes maradtam volna is ezt kapnám tőle.

Most van valaki aki próbálkozik nálam,és még ideje is van rám.Nincs gyereke neki se.Döntenem kell.A szivem még visszahúz a régihez,de az eszem már nem.

beszéltem is vele ,össze is vesztünk,a másikkal meg találkám van.

2009. ápr. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!