Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik ez a "kispárna...

Hogyan működik ez a "kispárna a fenék alá" módszer, meg a gyertyában állás?

Figyelt kérdés
Most van peteérésem, és bele is csaptunk a lecsóba, és hogy ne folyjon ki a képlékeny terrorista (ondó) kispárnát tettünk a fenekem alá, persze szex alatt is ott volt. Gyertyában álltam vagy 15 percig, de utána amikor elmentem pisilni kijött. Most tudom hogy olyan idiótán hangzik majd a kérdés, de akkor most potyára álltam gyertyát vagy azért bent maradhatott valami, amiből esetleg gyerek lehet? (lehet oltani de legalább 1 normális választ várok)köszike
2011. aug. 5. 21:14
 1/8 sumergo ***** válasza:
100%
Nyugi, az összesre nincs szükség, amennyi kell, annyi eljutott a megfelelő helyre! A többi meg nyugodtan távozhat!
2011. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... legalább tudom hogy nem potyára "jógáztam" ott...
2011. aug. 5. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
természetesen nem, de ettől függetlenül ne csüggedj, ha most esetleg nem sikerül, mert ha jókor vagyunk együtt jó időben, minden stimmel még akkor is csak 30% az esélye annak, hogy baba lesz belőle. Két hét múlva kiderül :)
2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudom ráadásul ez jól összegyűjtött genyó volt, mert a párom 4 napja gyűjti...:D Szóval nagy adag volt, de egy jó nagy csomó kijött. mondjuk érzem hogy van még bennem mert most is jön 1-2 csöpp... tudom undorító ilyenekről írni de tényleg nem csináltam még így kispárnásan mindig megyek WC-re utána...
2011. aug. 5. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a kispárnás verzió nem jött be. De amikor kutyapózban ment el bennem a férjem, akkor teherbeestem.
2011. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia nekünk elsőre összejött és én voltam felül..)))

Sztem nincs sok köze hozzá...ha akar jönni a baba ugyis jön ja és persze ha minden rendben van veletek és az idővel is mikor bujtok össze de remélem sikerült.

Mielőbbi babásodást.

18 hós kislány anyuja aki most probálkozik a kistesóval...és aki ismét felül akciózik majd..)))

2011. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azért serényen kispárnázok/nagypárnázok, mert ha nem is lesz így "ordító egér", azért egész jó ez a póz!! :P
2011. aug. 6. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok jó volt a válasz..))))

Igazad van...))

2011. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!