Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, hogy éreztétek...

Lombikosok, hogy éreztétek magatokat a punkció előtt?

Figyelt kérdés
NEkem hétfőn lesz és elég kellemetlen a hasam. NEm fáj, de feszít. NAh és a vizelet ürítés, az sem kellemes. Ez normális? (16 körüli tüsző van-- de vannak kisebbek)
2011. aug. 6. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! természetes,hogy feszít, gondolj bele, 16 tüsző, átlag 20 mm...ez a stimu miatt van. Nekem már 6 stimulációm volt, átlag 3-7 tüszővel, én leginkább a leszívás reggelén szoktam érezni a pocakom. Minden rendben nem izgulj, sok sikert. Nekem csütörtökön lesz leszívás,most 7-8 tüszőm van jelenleg.
2011. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elég gyakran kell pisilnem, és az a legkellemetlenebb. Leginkább az zavar, hogy ma ovitrelle kettő és csak hétfő reggel lesz a punkció. Remélem nem pukkad ki addig egy sem.

Köszönöm a biztatást, nekem ez az első

2011. aug. 6. 17:56
 3/8 sumergo ***** válasza:

Teljesen normális, ennyi tüszőnél főleg! Ne izgulj nem fognak kipukkadni, teljesen rendben van, ha ma kapod az Ovitrelle-t, és hétfőn lesz leszívás, én is minden alkalommal így kaptam! (6x volt stimum)


26+5 hkm

2011. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az normális ha 2-t kell beadni??
2011. aug. 6. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:

JAH ÉS GRATULA!!!!


VIGYÁZZ MAGATOKRA!

2011. aug. 6. 19:49
 6/8 sumergo ***** válasza:
Igen, akikkel beszéltem, mindenki kettőt kapott! Sok sikert!
2011. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! (első válaszoló vok),nem fog szétpukkadni:) én kedden adom a 2 amp. Ovitrelle szurit este 20 órakor. ahogy írtam, 6 stimum volt már, még sosem pukkadt szét:) pedig legutóbb szép méretes tüszőim voltak már szombaton, 20 mm körüliek, akkor is kedden adtam a tüszőrepesztőt, és akkor is csüt. volt a leszívás, de egy sem repedt meg. Minden érzés természetes amit érzel, tehát tényleg ne izgulj:) sumergo is jól írta:) (szia sumergo, Eszter vok:)
2011. aug. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nekem ez az első és nem is tudom mi normális és mi nem. Az orvos azt mondja eddig minden rendben van, úgyhogy gondolom nem mondaná, ha nem úgy lenne. Csak itt volt ez a 7vége és nem tudtam kérdezni senkitől. Még jó, hogy vannak itt segítőkész emberek. KÖSZÖNÖM még1*.
2011. aug. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!