Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ma csinaltam egy...

Lombikosok, ma csinaltam egy tesztet (10-es erzekanysegu) es halvany pozitiv lett, lehet, hogy ez is biokemiai terhesseg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok ET12 napon, penteken lesz a Hcg vervizsgalat. Szerintetek ha halvany a teszt, az nem jo jel'ugye? ha 10-es a teszt, akkor mar eleg erosnek kellene lennie, nem?
2011. okt. 26. 08:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Halvány csík is csík:)

Ha még nem telt el a 14 nap, akkor nem kell erősnek lennie a csíknak. Reméljük erősödik majd a csík, és a vérvétel is jó eredményt ad.

Drukkolok majd írj!!

2011. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok!!!!!
2011. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Korán csináltad. A tüszörepesztő miatt kaphatsz fals eredményt. Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön! Ha nem vérzel az nagyon jó jel.

2011. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked! Gondolj arra, hogy 2 nap múlva már biztosabbat tudsz. Én biztos reménykednék a helyedben... :) :)

Majd írj hogy alakult. :)

2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem kaptam tuszorepesztot, mert fagyibabakat kaptam vissza (3naposakat). Jaj, mar ugy varom a penteket. A ferjemnek meg nem mondtam semmit, mert biztos akarok lenni. Mindenkeppen megirom, hogy mi lett. Koszi a drukkot:))
2011. okt. 26. 11:40
 6/48 anonim ***** válasza:
Szorítok :)Nagyon!Írd majd meg az eredmény? :)
2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
11:21-es vagyok! Akkor jó eséjjel tényleg sikerült! Nagyon szoritok neked!
2011. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 sumergo ***** válasza:

Ez szerintem jót jelent! A teszt ilyenkor még elég halvány mindenképp.(Ha kaptál volna tüszőrepesztőt, az már semmiképp sem befolyásolná, hisz azt már két hete kaptad volna, így meg hogy nem kaptál, ez szerintem egyértelmű!)


Közben beszélgess a picivel/picikkel, hogy kapaszkodjon! :-)


38+2 hkm

2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Miota visszakaptam oket, beszelek hozzajuk, de eleg hihetetlen lenne, ha most sikerult volna. Azert holnap is csinalok egy tesztet, kivancsi vagyok, hogy erosodik-e a masodik csikocska:))
2011. okt. 26. 19:31
 10/48 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma is egy tesztet, egy nagyon kicsit erosebb a csik, mint tegnap. DE meg mindig halvanyabb, mint a kontroll csik, sajna.
2011. okt. 27. 08:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!