Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty beszedése után hány...

Closty beszedése után hány nappal érdemes elkezdeni próbálkozni?

Figyelt kérdés
Most kaptam először Clostyt, napi egy szemet, öt napig. Ma vettem be az utolsót. Sajnos fogalmam sincs mikor van pé-em, mert sosem volt rendszeres a mensim és utoljára októberben jött meg (ezért kaptam). Most buzgón mérem a hőmet is. És LH teszet mikor csináljak először? Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 3. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
erről az orvost kérdezd meg. De én ugy tudom,hogy utánna rögtön lehet.de én azért várnák vele 1 honapot
2008. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket.....a Clostybeget ugyebár a menzesu első napjától szeded az 5.-ig, és a menzesz első napjától számolva a 11-15. nap közé esik a peteérés.Mi maratonoztunk, és 4 napig szex-szex sze.Szörnyű volt :o)

De tényleg :o) Nagy általánosságba a 13. napon van a petetérés, de biztos ami biztos alapon ajánlom neked a maratont :o)

Nekem 3 petém ért tőle, kicsit be is voltam szarva, hogy 3-as ikrek lesznek, de nem. Egy kalappal a nagy akcióhoz.

17 hetes kismami

2008. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy tudom h mensi első napján kezded el a clostit,5 napig szeded,és rá egy hétre kell szeretkezni,de nem egy nap 5ször,hanem 2 naponta,mivel 1 nap biztos h kell h ujra termelődjön a spermium.Nekem ezt mondták,mi együtt voltunk a 12 napon,14en 16án,és össze is jött elsöre.De én még kaptam szurit tüszőrepedésre előtte.3 tüsző érett meg a clostitol.Sok sikert!12 hetes mami
2008. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!