Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem iszik a babám a csőrös...

Ha nem iszik a babám a csőrös tanulópohárból (ami 6 hónapos kortól való), akkor még korán volt elkezdeni, vagy csak gyakorolni, próbálkozni kell?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom se cumisüvegből, se csőrösből nem tud inni. Mi feles pohárból itatjuk:D Hallottam, hogy valaki meg szívószállal itatja a babáját.

De hallottam már olyanról is, hogy vagy egy tucat csőröspoharat kipróbáltak egyesek, mire bejött az egyik, mert azok se egyformák.

Kemény, vagy puha a csőre, mert azt mondják, először puhával kell próbálkozni. (Nálunk az is befuccsolt)

2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
enyém sem ivott belőle, valahogy nem jött rá, mit csináljon vele. Vizet töltöttem bele mindig, egyszer almalét, akkor azt itta, de utána megint nem, úgyhogy elkezdtünk cumisüvegezni. :)
2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 évesen kezdtem rászoktatni a csőrös pohárra (szintén 6 hótol való), és azt tapasztaltam, hogy gyakoroltatni kell, mert nem tud vele mit kezdeni. És nem is az első csőrösből tanult meg inni, hanem amit másodjára vettem neki.

Így utólag úgy gondolom, hogy túl későn kezdtem neki tanítani, addigra már túlságosan hozzánőtt a cumisüveghez (illetve a cumisüveg cumijához). Kb. 2 hét alatt szokta meg, már csak a tejitalt issza cumival.

15 hós kislány anyuja

2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves fiam 1 éves kora óta keménycsőrűből iszik, nála semmi gond nem volt. Előtte a puha csőrűből is nagyon hamar megtanult inni.
2011. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak próbálkozni kell:

a babámnak kb 5-5 és fél hós kora ota a kezébe adom a csörös poharat,eleinte kb semmit nem tudott/akart inni belőle (a víztől a hideg is kirázta :) )most 7 és fél hós,egy ideje már profin iszik belőle,csak nyújtom felé,elveszi és glugy-gylugy:)

2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!