Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megálmodtam, hogy december...

Megálmodtam, hogy december 17-én kislányom született. Az álmok valóra válhatnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy furcsa álmom. Konkrét dátummal megálmodtam, hogy kislányom született. Az a furcsa, hogy mostanában nem is gondolkoztam a babán. Mi is próbálkozunk, de a túlhajszolt élet miatt (szerintem)nem akar még jönni.

Van valaki,akinek az álma valóra vált?


2009. ápr. 10. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régebben egy kisfiút szültem álmomban, és abban a hónapban pozitívat teszteltem.
2009. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Még babás vagy, vagy megszületett már a csöppség? Kisfiút vársz? Azt mondják az álomban szült gyermek neme pont ellenkezőleg teljesül. Remélem nagyon én is babós vagyok, jövő hétre nem várom. Már fájdogál a cicim...

2009. ápr. 10. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmok általában a belső vágyakat vagy az előző nap történteket tükrözik!Régen sokat jártunk le a közelünkben lévő bánya tóra és előtte nap szinte mindíg nagy halakkal álmodtam amik ugrálnak körülöttem pedig előre soha nem terveztük,hogy másnap megyünk!Mai napig nem értem ez miért volt de fura!Mi két éve szeretnénk már babát három napja kaptam tüszőrepesztő szurit és tegnap,tegnapelőtt kellett "rádolgozni"!Ma reggel én is úgy ébredtem,hogy azt álomodtam van egy babánk!Még nem tudom lesz-e jelentősége de félek ez tényleg csak a vágy tükrözése volt!
2009. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az a babám elment, így még nem tudtam a nemét, de jobb is így. Most megint próbálkozunk, remélem sikerül most :)
2009. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan azt álmodom, hogy kisbabánk született... de eddig még semmi. Barcsak egyszer teljesülne
2009. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!