Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki közületek...

Járt már igy valaki közületek esetleg? Teherbeesés munkanélküliként, mert megszűnik a munkahely jogutód nélkül. Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Párommal babát tervezünk. Még csak pletykaszinten, de rebesgetik, hogy megszűnik a cég. Ha jogutód nélkül megszűnne a munkahelyem, és utána esnék teherbe, amig nem találok másikat, milyen ellátásban részesülnék? 6 évet dolgoztam a cégnél. Nem nagyon szeretném felfüggeszteni a babakérdést, hiszen már 36 éves vagyok. Első baba lenne. Járt már igy valaki közületek, esetleg?
2011. aug. 8. 11:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek is a válaszokat! Jó támpontot adtatok, hiszen, ha aktuális lesz, úgyis utánajárok hivatalos szervnél is, de egyenlőre kicsit megnyugodtam, hogy nem úgy van, hogy semmi juttatásra nem számíthatok. Nem mondom, hogy mindegy az összeg, de legalább a pelenkára való meglegyen...ha már végre sikerülne a baba is :-) Köszönöm!
2011. aug. 9. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!