Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már tegnap óta furcsa szurkálá...

Már tegnap óta furcsa szurkálást érzek a a petefészkem környékén. Mitől lehet ez? 9. DPO-n vok!

Figyelt kérdés
Másfajta görcsei, szurkálásai vannak azoknak, akik kisbabát várnak?
2011. aug. 8. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért teszitek fel ugyan azokat a kérdéseket 1 nap többször is? Kicsit olvasgass. Itt már rengetegen kérdezték ezt, lehet baba, de lehet más is. Korán van még. 4-5 nap múlva tesztelj és meglátod. Mi innen nem látunk beléd. Így igazán segíteni sem tudunk, ne haragudj.
2011. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, de nincs mindenkinek ideje végig olvasni több 10 oldalt. Rászűrtem, nem találtam hasonlót, ezért kérdeztem. Úgy tudom ezért van ez az oldal. Válaszolni meg nem kötelező!
2011. aug. 8. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem is tudom minek írtam, más se teszi.
2011. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy órája tettem fel a kérdést. Szerintem nem csoda, hogy nincs 24 válasz.

Nem tudom miért kell így viselkedned.

Nekem ez fontos. Nem tudok kit kérdezni ez ügyben, ezért fordultam ide.

Én nem írok olyan kérdésekre amelyek kiakasztanak, egyszerűen csal elsiklok felettük.

Neked is ezt kellene tenni.

2011. aug. 8. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A normális válasz is benne volt a mondandómban. Az, hogy még nagyon korán van. Hiába mondjuk itt 20-an hogy biztos baba mert bele éled magad, aztán csalódsz ha esetleg mégsem. A hasszurka nagyon sok mindentől lehet. A nemvárt előtt még nem igazán vannak jelei annak, hogy baba van. Van aki megérzi, vagy elmondása szerint annyira ismeri a testét, hogy tudja (testápoló szerű folyás, stb), De ezeket sem lehet teljes bizonyossággal erre fogni. Nekem a hasszurka az 5.-ik héttől kezdődött. Mensi szerű görcsök pedig inkább a nem várt napja előtt 1-2 nappal, ami eltarthat akár hetekig is. Pár nap múlva, ha ott a baba, akkor biztos pozitív lesz a teszt. Addig pedig valamivel foglald le magad hogy hamarabb teljen az idő, próbálj meg ne ezen rágódni. Hamar elrepül az a pár nap. Ezt pedig neked írtam le utoljára. Többet nem fogom. Akkor nem lesz vita. :)
2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugye lehet normálisan is válaszolni.

Köszönöm!

2011. aug. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!