Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki úgymond "rágörc...

Van olyan, aki úgymond "rágörcsölt" a baba kérdésre és azért viszonylag hamar sikerült teherbeesnie?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, ne görcsöljek rá. Úgy érzem, hogy 7 hónap után ez már lehetetlen. Nagyon sokszor gondolok arra, hogy mennyire szeretnék egy gyereket. Ráadásul mindig összeszorul a szívem, amikor egy terhes nőt látok.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. aug. 9. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
detto... :(
2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk a rokonságban mindenkinek van már gyereke és amikor találkozom velük sírhatnékom van, nekem még nincs és már elmúltam 30. dolgozni sincs kedvem, mert csak ez jár a fejemben.
2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez a "ne görcsölj rá" dolog... Van, aki nem görcsöl rá, és évek múlva sem jön össze, van, aki rágörcsöl és elsőre összejön.


Én rágörcsöltem, minden gondolatom a baba körül forgott már a fog.gátló szedésének utolsó hónapjában is. Aztán még jobban. És ennek ellenére elsőre összejött...


31+2 hkm

2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapig görcsöltem, teszteltem, imádkoztam, és a nap minden percében a babán járt az agyam. Minden hónapban elkenődtem, amikor megjött, aztán újult erővel, és bizakodással vágtam neki a következő hónapnak. 8. hónapban sikerült. Nem tudom, hogy ez hosszú idő-e, nekem egy örökkévalóságnak tűnt. Most 2 éves a kisfiam, ebben a hónapban indult a testvérprojekt, most megint ezerrel görcsölök. Remélem most hamarabb összejön, mert ez az egész teherbeesés egy idegölő ceremónia. Tökéletesen meg tudlak érteni, nem fogsz tudni elvonatkoztatni. Nyugodtan tervezgess, várd a babát sok szeretettel töretlen kedvvel, majd meglátod, hogy jönni fog, amikor akar.
2011. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon görcsösen akarok már babát.Igaz,5hónapja próbálkozunk,de nekem ez az idő már örökkévalóságnak tűnik.Járok dokihoz,azt mondja minden rendben van.A legrosszabb az hogy 2 ismerősöm is terhes...Idegörlő,hogy csak nekünk nem akar jönni a baba...
2011. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!