Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. A fiamnál nem...

6 hetes vagyok. A fiamnál nem voltak rosszulléteim, a 2 lánynál igen. Most is vannak. így nagy az esély hogy ismét kislány lesz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok az előzmények alapján:igen.
2010. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos! Én kettőt szültem, a fiammal és a lányommal is nagyon sokat hánytam, a fiammal, ő az idősebb, 2x voltam kórházban kiszáradás miatt. A lányommal viszont a 24.hétig hánytam. Most megint kismama vagyok, ezzel a babával, csal 1x volt hányingerem, semmi más tünet. Kislányunk lesz. :) Boldog babavárást kívánok neked, vigyázzatok magatokra!
2010. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom.A mi családunkban pont fordítva van: soha senki nem hányt a lányaival.Nálunk a fiúk kínozták meg az anyát.Én ezt így ismerem.Anyukám se hányt se velem , se a nővéremmel.És én sem voltam rosszul a kislányommal egy percig sem.Egy kis émelygéssel megúsztam az egészet.Szerintem erre nem lehet adni.Minden terhesség más, még ugyanannál a kismamánál is, és inkább a hormonszinttől függ, és attól, hogy te mennyire vagy most érzékeny a HCG-re.Szerintem ez továbbra is 2 esélyes.Boldog babavárást!
2010. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kislány lett!! :)

Viszont: most is 6 hetes vagyok, semmi tünet, semmi rosszullét.

Van kedvetek tippelni a nemére?

Amint megtudom, megírom! :)

2012. ápr. 8. 08:54
 5/17 anonim ***** válasza:
4. Baba lesz ?! :)
2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 5. :)))

akkor kisfiú :)

2012. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tényleg az 5. XD

Nem semmi, akármi is lesz, én a harmadikat várom, egy fiú és egy picilány mellé, ismét kiscsaj jön :)

Engem elkötnek a szüléskor, már most félek a háromtól. ?)


Szerintem kiscsajod lesz megint!

2012. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ötödik bébi. Egy fiú, 3 lány eddig. :)
2012. ápr. 8. 11:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, gratulálok nektek!

Megkérdezhetem menyi idős vagy?

2012. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
menyi=mennyi XD bocs
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!