Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt teherbe esők,...

Szoptatás alatt teherbe esők, ti nem féltetek attól, hogy nem kap meg minden tápanyagot a második/többedik babátok?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek attól, hogy nem kap meg mindent a második babám.

Szeretnénk kistesót, de a lányom még szopizik és nem nagyon tudom leszoktatni.

Erőszakkal nem akarom, nehogy maradandó sebet ejtsek rajta a hirtelen leválasztással, de azt sem szeretném, ha a babának valami baja lenne.

Azt olvastam, hogy lehet terhesség alatt szoptatni, + a harmadik hónap után megváltozik a tej íze, a hatodik hónap körül pedig erősen lecsökken a mennyisége, ezek alapján persze azt gondolom, hogy valószínűleg magától leszokik majd, de ha véletlenül mégsem (mert ilyen is van) akkor mi lesz?

+ az első három hónap a legfontosabb a szervfejlődés szempontjából de csak utána változik meg az íze, amitől ugye leszokhatna.

Nem tudom, segítsetek kérlek, volt valaki ilyen helyzetben?

Minden rendben ment?

Terhességi vitamint szedek természetesen, de nem tudom az elég lesz?


2011. aug. 10. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

NEm lesz bja a magzatnak, ne aggódj, nézz körül millió embernek van egy évnél is fiatalabb tesója, és mindkettő teljesen egészséges, én is ismerek ilyen testvéreket. Ám azt szokták ajánlani, h minimum 3 év legyen e két gyerek között a testvér viszály elkerülése érdekében.

De ha te ezt nem akarod betartani, akkor én nem aggódnék a másik baba fejlődéséért.

2011. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Igen ebben lehet valami,tényleg sok testvérpár között nagyon kicsi a korkülönbség, tehát valószínű szopizott közben a nagyobb tesó :)

De kivárjuk a 3 évet, mert a lányom már elmúlt 2 :)

Így annyi lesz majd :)

2011. aug. 10. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hát addigra szerintem a lányod is leszokik a szopizásról, mert rájön, mennyi finom kaja van, pl banánpüré :)
2011. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 hónap van köztük,4 kg lett mindkettő,nem gondolom,hogy kevés ennivaló ment volna le neki.
2011. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!