Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok. Most...

Tanácstalan vagyok. Most teszteljek? Vagy már reménytelen?

Figyelt kérdés

Ma ilyen a görbém: [link]

Mensi előtt 3 napot szoktam barnázni.És a hőm is szokott ilyenkor már esni. Most reggelre kellett volna megjönnie,de nem jött.Teszteljek vagy úgy is megjön?Ha esetleg + lenne,rögtön mennem kéne a dokiihoz,hogy gyógyszert írjon? Volt már egy vetélésem.


2011. aug. 10. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben tesztelj, amint lehet. Szurkolok, h minden sikerüljön. Habár én nem így voltam, de vannak nők, akiknek van vmi mensiszerűjük, mikor meg kéne jönnie, de ettől függetlenül baba van.
2011. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a leghamarabb tesztelj, és irány az orvos. Ha már volt egy vetélésed, akkor ez nem is lehetne kérdés.

2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! mensi hejett én is csak pecsételtem és kismama vagyok. egy tesztet meg ér!
2011. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó!

És Te előtte is barnáztál mensi előtt?

2011. aug. 10. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én soha nem barnáztam mensi előtt. Nekem egyböl piros vér jött mindig. Akkor meg csak egy pici maszat volt. De nem is sejtetettem, hogy babás vagyok. Azt hittem meg jön mert nagyon görcsöltem.
2011. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!