Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk 2 hete késik...

Babát szeretnénk 2 hete késik eddig 2 negativ teszt (x-epil) olvastam valakinek 9. hétbe mutatta ki csak a terhességet. Jelei vannak mert nagyon fáradékony vagyok közbe hányinger és az étvágyam is elég jo. Indulok dokihoz de addig?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudod mikor volt peteérésed?
2010. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
pontosan nem tudom :-( Február 15 jött meg utoljára és március 20-23 a körül kellett volna megjönnie 35 naposak
2010. ápr. 5. 13:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, ahogy te annyi különbséggel h a laboros teszt már mutatta a hcg-t két hete, hát nem tudom, pedig nekem is később volt p.é.-m. drukkolok neked. A tünetek teljesen megegyeznek.
2010. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
drukkolok én is neked holnap veszek más tesztet aztán majd meglátjuk csak jövö héten tudok dokihoz menni addig csak történik valami
2010. ápr. 5. 17:27
 5/18 A kérdező kommentje:
te milyen tesztet vettél?? Neked se mutatta ki az??
2010. ápr. 5. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem volt lejárva a teszt szavatossága?

csajok! Én laborban dolgoztam és ajánlom a Rossmannban vagy patikában kapható lily tesztet mert 99%-ban az hasonlit a legjobban a laboros teszthez. Akár este is megcsinálhatod vele. Nekem este még ki sem vettem a vizeletből már + volt a teszt olyan gyors.

2010. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem volt lejárva azota vettem egy másikat one step azt hiszem ez a neve de az is negativ de akkor miért nem jön meg? lehet elkéne mennem vérvételre az tuti kimutatja a hcg-t ha van nem?
2010. ápr. 7. 16:46
 8/18 anonim ***** válasza:

szerintem elvileg már kéne mutatnia a tesztnek, de ha nagyon későn volt pé még akármi is lehet.


sajnos a hosszú ciklusok aggasztóak, azt mondják, hogy ilyen hosszú periódusoknál már az is elképzelhető, hogy nincs pé....úgyhogy mindenképpen doki és ha nem baba, akkor én nem nyugodnék meg meddőségi vizsgálatok nélkül...


lehet anovulációs hónap, vagyis, hogy minden ok nélkül marad ki a menszi, és a pé. mindenképpen mennék egy alapos hormonkivizsgálásra, mert akárhogy is van ez így nem kerek.


drukkolok, hogy a hormonszinteknél csak a hcg legyen a normálistól eltérő!

2010. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is kb. ugyanígy vagyok, febr. 27-én mensiztem utóljára, azóta semmi. Tesztek pedig negatívok. Ma du. megyek nőgyógyászhoz, ha végeztem, megírom, mi volt.
2010. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem is hasonló a helyzet mint Nektek... márc.1-én volt meg utoljára, 3 tesztből 3 negatív :( ma este megyek dokihoz, majd én is megírom,hogy mi volt

Drukkolok Nektek :) L.

2010. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!