Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napig kéne észlelnem...

A nemvárt napig kéne észlelnem bármilyen terhességi tünetet?

Figyelt kérdés
Augusztus 3.-án volt a peteérésem, elötte is, aznap is, utána is rendszeresen együtt voltunk a párommal. Ha összejött a baba, kéne már éreznem valamit? Augusztus 15.-ére nem várom. Icipici görcs szerüket érzek a méhem körül, de nem tudom, hogy a beágyazódásnak tudhatom-e be, vagy egyéb más dolognak.
2011. aug. 10. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Van, aki érez egy-két dolgot, van,aki nem. Bár,ha neked 15-én kellene nem megjönnie,akkor még nem sok mindent érezhetsz!
2011. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, csak a nemvárt napján reggel fát a cicim. Aztán + teszt:-)
2011. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. Csak a kimaradt mensim volt az egyetlen jele a babának.
2011. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, de még utána sem, vagy 2 hétig. A HCG szinted folyamatosan emelkedik, ha terhes vagy, a csúcsot a 9.-10. héten éri el, akkor szoktak a tünetek is a legtöbbeknél előjönni.
2011. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!en mindjart megjon erzest ereztem 7.dpon,aztan a 10.dpo-tol mellfajdalom,feher folyas,es pozi teszt!mondjuk en hipererzekenyen erzem a peteerest is,de hat mindenki mas!Ezen kivul erezheted a lelkedben,hogy terhes vagy...:)))en is igy voltam es vagyok!!:)jo egezseget kivanok!!
2011. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!