Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. terhességem 7. hetében...

A 2. terhességem 7. hetében vagyok, normális, hogy már most akkora a hasam mint 1 kb 6 hónapos terhesnek?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél 18 kg-ot híztam és 10kg rajtam is maradt így 55-53kg közt mozogtam eddig(és 163cm vagyok).Múlt héten voltam a védőnőnél és jelenleg 56kg vagyok és 86cm a hasam már most :-( Szülés óta amúgy is olyan volt a hasam ,hogy ha ettem vagy ittam akkor jó nagy lett de eddig le is ment ahogy emésztettem de most már nem :-( Másnál is előfordult ilyesmi?
2011. jan. 28. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, 1,5 hónapos terhesen már mindenki tudta, pedig nem mondtuk nekik. Az 1. gyerek kinyújtotta, lestrapálta már az egész hasat.
2011. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 49kg-ról indultam mindkettőnél. Az elsőnél kb. 24 hetesen húztam először kismama nacit, a másodiknál 12 hetesen már kellett. Nekem is nagyon nagy volt az elején, most 39 hetes vagyok, és kisebb a hasam, mint az elsőnél volt így a végén, talán 1 kg-mal kevesebb is vagyok. Engem sokan nyugtattak, hogy a második hamarabb látszik.
2011. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10 kg rajtad maradt, és így voltál 55 kg???

Sztem az ideális testsúly 163 cm-hez! :)))


Félretéve a tréfát: nekem is hamarabb nő most másodjára a pocakom, 9 hetesen már épp nem tudtam begombolni a szűk farmert, előkerültek a bő nadrágok.

2011. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk, kismama :D


12 hetes leszek hétfőn, második babával és a hasam...húúha :)


Teljesen normális /persze egy bizonyos határig.

Fogytam az elejétől kezdve fél kilót, a hasam meg nődögél.

Nyugi :)

2011. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Máris jobban érzem magam :-)

2011. jan. 28. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép estét sorstárs :) 14 hetesen 96cm! Én is 164 vagyok, és a normál súlyom 53-56 között van, hát én azt már nagyon durván meghaladtam, pedig nem eszem sokat. Neked körbe van hasad? Mert nekem a nagy súlygyarapodás ellenére előre nő :)Ő a 6. babám, az első azért látszódott hamar, mert nagyon sovány voltam, aztán a többi meg egyre hamarabb. Ez ilyen. Jó pocaknövesztést.
2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen előre nő a hasam..

Gratulálok mindenkinek!!

És köszi a válaszokat!

2011. jan. 29. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? Hány gyereket szültetek? Mekkora hassal mentetek szülni?
2023. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!