Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg-m lesz! Ha nem vagyok...

Hsg-m lesz! Ha nem vagyok átjárható akkor a hsg alatt megcsinálják a petevezeték átfúvást, vagy azt műtéttel? Ne haragudjatok de nem nagyon értem!

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:32
 1/5 anonim válasza:
0%
Nyugi, nekünk sincs a leghalványabb fingunk sem arról h miről beszélsz!
2011. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamikor sikerül átjárhatóvá tenni.

Mondjuk én átjárható voltam hsg szerint, de aztán lett egy méhen kívülim, a petevezetékemen összenövések voltak, laparos műtéttel azt is kivették.

2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem februárban volt. Ezzel csak megnézik, h átjárható-e. Ha igen, nincs baj, ha be van szükülve, könnyen elzáródhat. Ha el van záródva, akkor laparoszkópos mütéttel bekukkant a doki. A HSG nem minden esetben mutat ki mindent, vagyis a laparoszkópia jobb, mert ott az összenövésekre is fény derül és azonnal orvosolni is tudják!

Nekem nagyon fájt, de a másik két lány kb vigyorogva jött ki a mütöböl.

2011. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
Ha nem átjárható a petevezető, akkor megpróbálják a folyadék nagyobb nyomásával megnyitni. Már ha olyan helyen van, hogy lehetséges. Nem minden esetben lehet helyrehozni a petevezetékeket, még műtéttel sem. Ilyenkor lombik a megoldás. De előre ne ijedezz, lehet, hogy nálad nincs ezzel semmi gáz! :-)
2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most már világos. Próbálok pozitívan hozzá állni és remélni, hogy minden rendben lesz!
2011. aug. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!