Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eggyütt léttől számítva 6....

Eggyütt léttől számítva 6. -dik napon lehetséges a beágyazódásos vérzés ma tapasztaltam ilyen még soha nem volt, volt már egy terhességem de akkor sem tapasztaltam ilyet görcsölök is meg hányinger társul hozzá. Nem lenne ez túl korai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 07:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekem is folyamatosan megvan az az érzésem,hogy mindjárt megjön már három napja a derekam is fáj pedig még van 3-4 napom a nem vártig .Drukkolok neked is hogy sikerüljön!!!Majd te is jelentkezz hogy mi újság!
2011. aug. 16. 15:00
 12/19 Ildiko-ka válasza:

sziazstok!

en is 20-ra nem varom.nalam is meg van a hasszurkalas es az erzes hogy meg jon fel is vagyok pufadva de en nem mertem tesztet csinalni.mi pont pete ereskor voltunk egyut a paromal ugy jot ki hogy az nap voltam dokinal es mondta hogy probalkozni kel az nap mert most pont jo de nem tudom hogy osze jot e mert mar egy ideje probalkozunk es mar nem merek se tesztet csinalni.meg van 4 nP dig ki birom es utana meglatjuk hogy mi lesz.Minden jot kivanok nektek es remelem neketek oszejon!

2011. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Remélem neked is összejön:) majd írd meg légyszives mi lett drukkolok!Én is tudósítok majd remélem jó híreket hallok és jó hír mondhatok.Mi már 2 év 8 hónapja próbálkozunk teljesen egészségesek vagyunk és az 5 és fél éves kisfiam várná a kis tesót de nagyon.
2011. aug. 16. 16:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet kedves Kérdező?

K.

2012. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, hogy már jó régen írtad ki a kérdést, de mi lett?
2012. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba vagyis volt de spontán elment a 7-dik héten.:(
2012. okt. 15. 14:09
 17/19 anonim ***** válasza:
:( sajnálom. És azóta mi újság?
2012. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azóta sincs semmi sajnos:(((
2012. nov. 1. 16:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy sikerüljön mihamarabb! Kitartást!
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!