Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet gond? 16/L

Ebből lehet gond? 16/L

Figyelt kérdés

Kilyukadt a gumi de nem ment belém sperma. A menstruációm meg késik(ez már 2.hét,pedig pontos szokott lenni)

Nagyon nem szeretnék gyereket...

Köszönöm mindenkinek aki válaszol! :)


2011. aug. 11. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, menj el szépen egy boltba (DM, gyógyszertár) és vegyél egy terhességi tesztet.
2011. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
lehet, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat. Ha 2 hete késik, akkor már tesztelhetsz, gyógyszertárban, drogréiákban, hipermarketekben árulnak terhességi tesztet.
2011. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Teszt!A két hét késésnél már egyértelműen kimutatja,ha az vagy.16 évesen még lehet rendszertelenség,de a szakadt gumi nem jó hír.
2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Rendben!

Áhh más védekezés nélkül összefekszik fűvel-fával semmi baja énmeg a barátommal védekezek háát -.-"

2011. aug. 11. 11:25
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyugi, az esély rá elég kicsi. (Esetleg a gumin kívül használjatok valamilyen hüvelyben alkalmazható spermicidet, az ilyen eseteket kivédi!)
2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi,rendes vagy!:)
2011. aug. 11. 11:29
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyébként az idegeskedéstől is késhet, úgyhogy a teszt majd megnyugtat, és talán utána hamarosan rendeződik. Illetve egyáltalán beállt már véglegesre a ciklusod? Mert azért 16 évesen nekem még elég komoly eltolódások voltak.
2011. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát a legkomolyabb azvolt,hogy 3hónapot késett utána kaptam gyógyszert azóta semmi az volt olyan 13-14 éves koromba...

amúgy vettem 2 tesztet az egyiket megcsinálom most nem tudok várni reggelig...

reggel is megcsinálom ha megegyezik mindkettő akkor nincs semmi ha különbözik a reggelinek hiszek :D

2011. aug. 11. 11:41
 9/24 anonim ***** válasza:
kicsi az esélyed,az idegesség miatt is késhet,majd ird meg h milett
2011. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ok. Amúgy a magánvéleményem az, hogy 13-14 éves kislánynak nem kéne menstruációt beállító hormonokat szednie. Nekem 16-ig volt kb. elég rendszertelen, megvizsgáltak, doki mondta, hogy adhatna rá gyógyszert, de minek, minden rendben, majd beáll. Úgy is lett. De persze ez nem a te hibád, és már nem is lehet vele mit tenni, csak leírtam.


Remélem minden OK lesz, írj majd, hogy negatív, drukkolok!

2011. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!