Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz/lehet ebből nagy...

Nem lesz/lehet ebből nagy gond? Hétfőig muszáj várnom!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy valószínűleg terhes vagyok(tervezett baba,már van gyerekünk),hétfőn kellene megjönni a mensimnek.Tegnap este óta rettenetesen viszket "ott" lent.Ma vettem Canesten krémet-mondták a gyógyszertárban,hogy az esetleges terhesség esetén is lehet használni-dokihoz hétfő előtt nem jutok el.Igazából akkor nagyon kellemetlen,és ég,amikor kitörlöm(úgy különben,amikor ülök,vagy jövök megyek nem viszket,fáj,vagy ég,csak érzem,hogy van)Pisiléskor nem csíp vagy ég.Arra is gondoltam,hogy esetleg a hormonváltozás okozza(ha valóban baba van a dologban).Szerintetek nagy veszélyt jelenthet a terhességre?Esetleg van valami tippetek,mit használjak,csináljak,amíg nem jutok el a dokihoz?Előre is KÖSZÖNÖM a válaszokat!
2011. okt. 21. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóba is bele van írva, hogy terhesség esetén is alkalmazható. Egyébként meg pont, hogy azzal ártasz a babádnak ha nem kezeled rendesen a fertőzést.
2011. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen folyásod, akkor szerintem nem gomba. Valóban lehet a hormonális változástól, bár nálam nem az elején, hanem jóval később volt ez. Azt olvastam erről, hogy megváltozik "ott lenn" a ph érték, ez okozhatja.
2011. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
KÖSZI,a gyors választ!Ami a leginkább érdekelne:elég ez,amíg nem jutok el a dokihoz?Kúpot nem merek használni!Vagy kellene?Olyan lökött vagyok.Jót akarok,nem szeretném,ha gond lenne,ám még sem tudom,mit is tehetnék.Attól is kiakadtam,hogy még nem használt semmit a krém(délelőtt vettem,azóta használom).
2011. okt. 21. 20:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
20:39-es vagyok. Ha nem használ a krém, akkor biztos, hogy nem gomba. Én is kipróbáltam, de nekem sem használt. Kb 2 hétig vakaróztam, aztán egyszer csak elmúlt.
2011. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves 2. válaszoló.Hülyén hangzik,de megnyugtat...nem az,hogy nem hatott,meg,hogy 2 hétig vakaróztál,hanem az,hogy másnak is ismerősek a tünetek.Akkor nem kenegetem állandóan magam.Még 1x köszi,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Remélem tényleg baba van a dologban(mondjuk a cicim is fáj-a mensi miatt soha nem szokott-és a férjem szerint is megváltozott(ahogy mondta "kisimult",és a bimbó is mintha változott volna).
2011. okt. 21. 20:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kamillás vízzel töbször lemosni, a gyulladást csökkenteni fogja és tuti nem árt ha terhes vagy.
2011. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Van kamillavirágom,készítek egy főzetet,és "mosogatom".Mindenre vevő vagyok,ami használhat!
2011. okt. 21. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni Sába Intim mosakodót. Nekem ilyen esetben 1 nap alatt segített és nem is drága, kb 600 Ft.
2011. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ó,Csajok,annyi hasznos tanáccsal láttatok el!Hétfőig még ezt is bevetem!
2011. okt. 21. 21:21
 10/18 A kérdező kommentje:
21.04-es válaszolónak:nagyon-nagyon jól esett a kamillás öblítés!Utána nem is éreztem se viszketést,se égető érzést...sajnos kellett pisilnem,de nem is olyan rossz utána sem.Már le is forráztam a következő adagot,majd reggel felmelegítem,és azzal mosakszom.
2011. okt. 21. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!