Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki inszemináción volt,...

Aki inszemináción volt, vinnetek kellett a spermákat, vagy ott kellett a párotoknak leadni?

Figyelt kérdés
Ugyan is nagyon tartok attól, hogy ha ott kell leadni, nem fog fényesen produkálni, mert nagyon izgulós. Kb. 35 percre lakunk a kórháztól.
2011. aug. 11. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott kellett leadnia a férjemnek,majd két óra múlva kellett visszamennünk,addig ők "megdolgozták" kicsit a "katonákat".Szóval szerintem nem attól függ,hogy milyen gyorsan érnétek oda vele.Elvileg végülis bárki spermáját vihetnétek(már bocs)
2011. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy bemegy valaki egy szobába és kielégíti magát azt a nővérkék végig nézik hogy tényleg az apuka spermája kerül e a dobozba?? Nem hiszem.


Szerintem amiatt kell ott hogy minél több életben maradjon.......!

2011. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért vinném más spermáját, ha a férjemtől akarok gyereket?! na mindegy...

Köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 12. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj be vele ;)
2011. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sumergo ***** válasza:
Láttam már olyat, aki vitte, de jobban szeretik a friss "anyagot", mert jobb a minősége. Kérdezzetek rá!
2011. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Róbert KÁroly klinika, 2 évvel ezelőtt: helyben kellett produkálni, kb. 20 perc után kaptam meg 'őket'.
2011. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. aug. 28. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi bevittük, mivel kb 15 percre lakunk az intézménytől.

Elvileg egy órán belül kell beérni vele, közben test melegen kell tartani.

Szerintem kérdezd meg nyugodtan, mert ne kizárt, hogy ti is bevihetitek, mivel nem laktok olyan messze.

2011. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!