Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 12en voltam inszeminaci...

Junius 12en voltam inszeminacion. Tegnap egy csomo apro pattanas jelent meg az arcomon. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azelott soha nem szoktam kipattogni. Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Nekem 17-én volt inszeminacióm.Rajtam is sok ragya kijött,de még inszem előtt.Én arra gondolok,hogy az injekcióktól,a bennük lévő hormonoktól.Drukkolok,akkor te a hétvégén már tesztelhetsz.Sok sikert.
2011. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:

Sziasztok!remélem nem gond hogy írok?! :-)

Nekünk 14.-én volt az inszemünk.24.-én kell mennem vissza tesztre.Remélem fog mutatni valamit,bár szerintem nagyon korai,de csak tudja a doki mikor mi kell.Nagyon megbízom benne!!!Nektek mit mondtak?

2011. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:

Jaj lényeg: Nagyon kívánom,hogy pozitív legyen mindegyikünk tesztje!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pár nap és kiderül.

2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
en is nagyon szurkolok nekunk!!! :-) hetfon kell mennem vervetelre. mar 2eve probalkozunk... es ti?
2011. jún. 22. 13:07
 5/67 anonim ***** válasza:
Mi már lassan 3 éve :-( Ti hova jártok?Nem tudom akkor nekem miért kell már a 10 napon menni.Amúgy Te hogy vagy?
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
én se értem Neked miért kell már olyan hamar menni... én abszolút semmit nem érzek. vagyishogy azt, h tuti nem sikerult. :-( Neked ez volt az elso inszemed? nekem igen, de gondolkodom, h legkozelebb már mesterséges megtermékenyítésre mennék, mégis nagyobb az esélye, igaz joval tobbe is kerul. :-(
2011. jún. 23. 10:33
 7/67 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt az első,de remélem az "utolsó" is,aztán a következő meg majd csak a tesónál......Óóóó Istenem!!!!!!!!!!Még egy nap........

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

próbálok pozitív lenni,nem mindig sikerül.Kezdenek jönni a nyavajás mensis tünetek :-(

De majd lassan minden kiderül.Mi Tapolcára járunk,ti?!

Te pihentél az inszem után?te mikor mész vissza?Teszt?!

2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
na mizujs Veled? gondoltam Rád! :-) remélem +++++++!!! én egy percet se pihentem inszem után, pedig tudom, h kellett volna. tesztelni még nem mertem, már sokat csalodtam. :-(((
2011. jún. 24. 12:01
 9/67 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki hogy nem sikerült.vérvétel nem is volt.Teszt negatív a doki szerint nem látszik babára utaló jel,úgyhogy hagyjam abba az ultrogestant.Ha megjön meg újra Closty.De azért igen kiemelte hogy HA.Várom a fejleményeket rólatok.HA tudtok valamit írjatok és szorítok nektek :-)
2011. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
sajna nekunk se sikerult, ma én is abbahagyom az ultrogestant. nagyon el vagyok keseredve! :-(((
2011. jún. 27. 14:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!