Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőrátud segíteni...

Szülésznőrátud segíteni valamilyen modszerrel arra hogy gyorsabban tágulj? Vagy hogy hamarabb legyen baba?

Figyelt kérdés
függ h milyen képzett a szülésznő?
2010. aug. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem a tágulást gyorsithatja ha az anyuka elengedi magát - nem mindenhol mondják-

és a labdán ülés meg a függőleges mozgás is jobb mint a fekvés de ezt se mindenhol engedik...


kórháza válogatja....

2010. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is sétáltam, lasztin ültem, de a burokrepesztés is gyorsít, meg nekem minden alkalommal, amikor a fogadott doki (nem szülésznő, az csak masszírozta a derekam, meg nézte a ctg-t) megnézte, hogy mennyire vagyok kitágulva, kicsit úgy vizsgált meg, hogy táguljak még jobban. Nem volt valami jó érzés, de úgy voltam vele, mindegy, csak szedje már ki a gyereket.
2010. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kézzel tágított engem a doki is és a szülésznő is.plussz 2 zacskó oxyt is kaptam mégse tágultam rendesen.ja és le sem fekhettem,csak amég néztek nst-n.de a végén már azt is állva csinálták.12,5 órát vajúdtam így is.
2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!