Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Elevit és más vitaminok...

Az Elevit és más vitaminok tényleg nem sokat érnek? Nem jön össze gyorsabban a baba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát ezektől a vitaminoktól,sajna nem jön majd hamarabb a babó.ezek nem erre valók.viszont felerősíti a szervezeted a babavárásra.sok vitamint, ásványianyagot tartalmaz, ami jol jön majd ha terhes maradsz.szóval sokat érnek, de nem arra amire te szeretnéd.
2008. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1 hónapig szedtem Elevitet, 1 hete pedig pozitívat teszteltem:)
2008. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Az elevit és a gyógyteák összeférnek?
2008. aug. 31. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Elevit és gyógytea mehet együtt,de ezek a terhesvitaminok nem a teherbeeséshez vannak, hanem maga a terhességre felkészíti a vitaminraktárokat és aterhesség elején is segíti az egészségesebb magzati fejlődést.

A teherbeesést esetleg hormonális gyógyszer E-vitamin segítheti..

2008. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség megtartását is segítik ezek a vitaminok. Nekem volt egy korai vetélésem, miután azt mondta a védőnő, ha legközelebb próbálkozunk, akkor egy hónappal előtte legalább kezdjek el szedni terhesvitamint. Szedtem, elsőre terhes lettem, utolsó harmadban vagyok:)

2008. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!