Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » árthatunk néhány hetes terhess...

árthatunk néhány hetes terhességnek azzal, hogy biciklivel emelkedőn tekerünk felfelé, valamint nehéz fizikai munkánk is van és minden nap csak 4-5 órát alszunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Biciklizéssel szerintem annyira nem, de a többi...elég veszélyes. nem tudsz táppénzre menni vagy egy kis szabit kivenni?
2011. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az kb.1 hét és utána? 2 nap a nem vártig,magas a hőm,de mi van,ha sikerült? örülnék,de ez a kérdés foglalkoztat.
2011. júl. 17. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem a beágyazódásig nincs gond, inkább utána. én is csak 5-6 órát alszom, naponta, plusz nehéz fizikai munka vegyszerekkel, nagyon fáradt voltam minden nap. 6+5 hetesen viszont elhalt a magzat. :((

Nem tudom hogy van-e összefüggés, de így utólag nekem is fel kellett volna talán áldoznom a munkámat. de ez is csak találgatás..

Remélem sikerült, és pihenj amennyit csak bírsz.

2011. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenyél sokat ha + lesz a teszted ne emelj meg semmi erőltetés és egyből doki.Nehogy úgy járj mint én mert nem jó érzés.Én 4 hetesen elvetéltem és lehet a meló miatt.Most újra próbálkozunk és ha + lesz a tesztem egyből táppénz.
2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok,sajnálom ami történt veletek :( ha pozitív a teszt,biztosan kiiratom magam,de mi van az azelőtti időszakkal?vagy ha később mutat pozitívat a teszt?
2011. júl. 17. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Addig vigyázz magadra nagyon.
2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj, a teszt időben mutatja majd a terhességet, ha pozitív egyből doki, és táppénz.

Második voltam.

Vigyázz magadra nagyon!

2011. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!