Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Ciki" más meddőségi szakember...

"Ciki" más meddőségi szakember véleményét megkérdezni, ha a doki ránk bízta a döntést a kezeléssel kapcsolatban? BMC-be járunk.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy ne sértse senki "érdekeit", ügyeskedni kell. Nem hinném, hogy ciki lenne, mert ha itt olvasgatsz, akkor látható, hogy hihetetlen felületességeket tapasztalunk, elvi eltéréseket orvos és orvos között.

Nekünk kell okosabbnak lenni!

2009. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hogy ügyeskedjek? Ki kell kérnem a vizsgálati eredményeket a BMC-ből, mert csak úgy a levegőbe nem fog nekem tanácsot adni egy orvos sem! Amúgy nem akarok elmenni a BMC-ből, csak szeretnék jó döntést hozni..

Köszönöm a választ, várom a továbbiakat :)

2009. ápr. 14. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem adják ki a vizsgálati eredmények 1 betegre vonatkozó példányait?
2009. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapból minden vizsgálati eredményt megtartanak maguknak, a nőgyógyászati vizsgálatról adtak egyedül nekem is papírt, de úgy kellett kérnem :S Spermavizsgálatról semmi, még meg se mutatták, csak egy számot mondtak, pedig engem a többi adat is érdekelt volna..
2009. ápr. 14. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából ismerem a BMC-t, megírod az orvosod kezdőbetűit?

Nem kapsz semmilyen dokumentumot... hát nem egészen etikus. Főleg, ha valamiért elkerülsz onnan és nem tudsz semmit "felmutatni", hogy eddig mi történt veled...

2009. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kértem Irénkét, hogy minden leletemről készítsen fénymásolatot mire megyek. Elkészítette, odaadta. Egyedül a férjem papírjait nem, mert ahhoz az írásos engedélye kellett volna.
2009. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat :) Alapból semmi bajom nincs a BMC-vel, nagyon kedvesek, ezért nem is írok senkit, ne haragudj! De Irénkét lehet, h megkörnyékezzük, ő tényleg nagyon kedves :D
2009. ápr. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!