Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hő pé után akkor is magas,...

A hő pé után akkor is magas, ha nem fogant meg a baba? Kezdő hőmérős vagyok!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.Egészen a mensi napjáig, vagy már előtte pár nappal leeshet. Egyénfüggő.
2009. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Akkor még van 5 napom,hogy kiderüljön!:)Remélem baba lesz!:)
2009. ápr. 15. 07:53
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a görbém.Ez trifázisos?

2009. ápr. 15. 07:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a nemvárt napján még mindig magas, sőt ha feljebb kúszik a hőd és nem jön meg, kezdhetsz remánykedni. Sok sikert.
2009. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 15. 07:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a görbéd, ha igy marad akkor van esély, bár ez a trifázisos dolog nem mindig jön be nekem is volt már többször ilyen, de sajna nem voltam babás.
2009. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem!Köszike!Próbálom, nem beleélni magam.Múlt hónapban már szépen voltak terhes tünetek, a végén meg mensi!De most semmit sem érzek!
2009. ápr. 15. 07:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 napom van a nemvártig és két év után ez az első tünetmentes hónapom. Kiváncsi vagyok mi lesz belőlle. Kérlek ird meg majd mi lett az eredmény.
2009. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A beágyazódás során pecsételö vérzés lép fel, kb. 7-13 nappal az ovuláció után,de ez nem törvényszerű. Az hömérsékleti görbe trifázisos, azaz három hömérsékleti szint figyelhetö meg. A hömérséklet ebben az esetben nemcsak a tüszörepedés után növekszik meg, hanem még egyszer, a beágyazódás után is feljebb emelkedik. Ez azzal van összefüggésben, hogy a szervezet még több progeszteront termel, ami tovább nyomja a hömérsékletet felfelé.
2009. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendicsek megírom, de ha már neked lesz poz.teszted, vagy elmaradt mensid jelentkezz!És legkorábban hétfőn leszek, mert elutazunk.De ha tudok vmit írok én is!Addig is drukkolok magunknak!:)
2009. ápr. 15. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!