Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél tesztet! Ne halogasd, mert az abortuszt csak a 12. hétig végzik el...


Amúgy előbb is gondolhattál volna arra, hogy te még élni akarsz. Na mindegy, mástól is meg fogod ezt kapni.

2011. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez attól is függ,hogy mennyire vagy jó viszonyban anyukáddal,tudja-e,hogy a barátoddal(legalábbis gondolom,hogy nem egy éjszakás kapcsolat volt)éltek nemi életet,védekeztetek-e...Ha ezeket leírnád,könnyebb lenne tanácsot adni :)
2011. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
96%
Először is sürgősen vegyél egy tesztet, hiszen, abból már biztosra fogod tudni, hogy mi is a helyzet.
2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
32%
Mondd azt hogy elszakadt a gumi, akkor nem hibáztathat. Ha nem ilyen iszonyat maradi akkor nem hiszem hogy nagyon mérges lenne.
2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél tesztet, ha az vagy minél hamarabb orvos, lehetőleg előtte már beszéld meg anyukáddal. Biztos nem fog örülni, de elkerülhetetlen, legalább felíratsz magadnak fogamzásgátlót.Bízz meg benne, ha ezt csináltad volna, talán már szedtél volna gyógyszert és nem lennél bajban.
2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy barátom van,de azt nem tudja,hogy le is fekszem vele.Úgy gondolom,hogy ez nem tartozik annyira rá,Ő sem beszéli meg velem a nemi életét.

Mindig védekezünk,csak pár alkalommal nem,de akkor sem ment el bennem,ez biztos.

Tesztet venni pedig egyszerűen nem merek...Rettentően félek attól,hogy mi lesz,ha pozitívot fog mutatni.

És attól is félek,hogy a boltban találkoznék valaki olyannal,aki ismer és akkor mindenki megtudná :S

2011. aug. 18. 16:46
 7/78 anonim ***** válasza:
33%
szerintem mégis menj el a Rossmann-ba vagy DM-be (nem tudom van-e nálatok) és vegyél egyet olvasd el a tájékozatót és nézd meg így kiderül hogy az vagy-e nem is biztos hogy terhes vagy ha mégis akkor titokban elvetetheted nem kell másoknak tudni róla
2011. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen szükséged van arra, hogy az édesanyád tudjon róla. Mivel kiskorú vagy, vele kell orvoshoz menned.

A következményeket pedig viseld el. Ma már 16 évesen nem hinném, hogy ne lehessen tisztába lenni a szexuális élet szabályaival, amibe bele tartozik a nem kivánt terhesség megelőzése is.

2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
94%
Várd ki a vasárnapot, közben meg csinálj egy tesztet. Mindenképpen mondd el anyukádnak minél előbb, mert ha halogatod, akkor neki is és neked is rossz lesz. A babát 12. hétig altatásban el tudják venni. Legjobb lenne, ha még ebben a 12 hétben kerülne sor az abortuszra, mert utána durvább a dolog. 18 éven aluli létedre ugyanis van lehetőség a 18. hétig elhajtatni a magzatot, de ez már olyan mint a szülés, amit ébren kell kibírnod. Mindenképpen szólj időben, h cselekdni tudjatok. És kérlek, amíg a szexre nem értélmeg, nem vagy felelősségteljes, addig inkább ne csináld.
2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
55%
ja és ha attól félsz hogy meglátná valaki akkor amikor bemész és beteszed a kosárba tedd rá a pulóvered vagy valami más terméket ami takarja és amikor fizettél gyorsan csúsztasd be a táskádba. Nagy városban laksz? nem is biztos hogy találkoznál valakivel
2011. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!