Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baj, ha előbb...

Szerintetek baj, ha előbb kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, mint ahogy a betegtájékoztatón van?

Figyelt kérdés
Szülés után Azaliát irt fel az orvosom, de nem vártam meg vele mig megjön az első menstruációm, azaz volt valami halvány vérzés előtte néhány héttel, de nem akkor kezdtem el szedni, ahogy az előirás szerint kellett volna a menszesz első napján. Volt olyan is, hogy egy tablettát elfelejtettem bevenni, de akkor védekeztünk másként is. Rá két hétre voltunk először úgy együtt a párommal, hogy nem védekeztünk csak a tabletta volt. Aztán mikor abbahagytam a tabletta szedését előtte nap még védekezés nélkül szeretkeztünk. Ezek alapján lehetséges hogy terhes vagyok ismét? 13-án kellett volna megjönni, de nem volt semmi, de úgy tudom a rendszertelenség előfordul szoptatás alatt. Szerintetek?
2011. aug. 18. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napján kellett volna elkezdeni, ha nem így csináltad, nem nyújt védelmet a gyógyszer!
2011. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha összevissza szeded a gyógyszert,az olyan,mintha nem szednéd,tehát lehetsz terhes.
2011. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót az előírásoknak megfelelően kell szedni,ez nagyon fontos!!!!!!!!

Egyébként semmi értelme,mert nem alakul ki a védelem!

Van aki,csak egy szemet hagy ki és teherbe esik.

A szoptatás alatt előfordulhat rendszertelenség,ahogy bármikor máskor is,de védekezni mindig rendesen kell,ha nem akarsz újabb babát!

Ezután tartsd be a használati útmutatót!

2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár fix hogy betartom az előirásokat, de máshogy is védekezünk majd szerintem, még korainak találom a kistesót, nagyon pici még a kislányom, egyelőre csak rá akarok koncentrálni. Mégegyszer köszönöm!
2011. aug. 20. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!