Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rá esély? :O (rövid)

Lehet rá esély? :O (rövid)

Figyelt kérdés

Nos a barátnőmmel igen hevesen egymáson voltunk, Ő is szűz volt még, Én is. Betettem neki, de csak 3 ki-be húzás volt, mert mondtam, hogy álljunk le, ugyanis nem volt nálunk gumi, nehogy gyerek legyen belőle...

Nem élveztem el, pusztán attól a nagyon kicsi előváladéktól, ami a péniszemen lehetett teherbe eshetett, vagy szinte nincs is rá esély?

A menstruációja 3 napja múlt el, ha ez mond valamit.

Előre is ksznm a válaszokat!


2011. aug. 19. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"(mensturáció után kb. 14 nappal)"


OMG. Menstruáció ELSŐ napjától számított 14 nap, az már azért közelebb van, bocs...

2011. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem lesz gond, ne izguljatok. Én is amikor először lefeküdtem a barátommal, menzesz után első napokban történt gumi nélkül. és mi ráadásul végig csináltuk, megszakítással. először én is féltem, mert a következő ciklusom egy kicsit hosszabb volt, 28 helyett 30 napos lett. de azóta meg mindig 30-33 napos. :) szóval ne izguljatok!
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!