Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli hő leeseik mensi...

Ha a reggeli hő leeseik mensi előtti napon, akkor tuti nincs baba? Volt már olyan aki erre rácáfolt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti nincs. :(
2011. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én rácáfolnék. Nekem mikor sikerült a lombikom, mértem a hőmet. Fent volt 36.8-on, majd leesett 36.3-ra. Totál kikészültem, hogy nem sikerült. Aztán másnap megint elindult felfelé, 36.4, 36.6 és megállt megint 36.8-on. Úgyhogy az én példámból kiindulva van ilyen. Az már más kérdés, hogy sajnos elvesztettük a babát később.
2011. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(

Nekem még 1 nap reményem van...ezek szerint, de már kezdem feladni :(

2011. aug. 19. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok...

[link]


Én vasárnapra nem várom, de elindult lefele... Van görbéd?


M

2011. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazából nincs, csak írtam a hőket, de nem az első naptól. Ma egyértelműen lezuhant :( Még az az utolsó szalmaszálam, hogy nem az első naptól vezettem, mert eddig nem is terveztem a hőmérőzést. Csak kíváncsiságból kezdtem el. Lehet nem kellett volna :)

2011. aug. 19. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én figyelemelterelésből kezdtem el, hogy minél később csináljam a tesztet. :-) Engem is idegesített, hogy esik, nő, esik, nő. Már én sem reménykedtem, de azóta stabilan 36,8-37 fok között van és 10 hetes kismama vagyok. :-) Ne add fel!
2011. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10.21 Nem akarok benned hiú remény táplálni, de én ma inkább nem idegeskednék, hanem feltenném a lábam és pihennék egész nap. Ez még csak 2 tized különbség. Szorítok!
2011. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Hogy alakult a hőd?
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!