Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 30-án múlt el a...

Március 30-án múlt el a mensim, és azóta 2x szexeltem a barátommal (megszakitással) és most fogytam is az arcom és a combom olyan lett amit elképzeltem, a hasam pedig egyre nő de sehol máshol. Terhes vagyok vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Lehet hoy onnnan nem sikerült fogynom, vagy tényleg terhes vagyok? egyszer sem ment el bennem a barátom, ezért ő kizártnak tartja de én valamiért félek. lehet hogy csak kamu az egész és én képzelek be dolgokat? 26-án kellene hogy megjöjjön a mensim.
2009. ápr. 15. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha március 30-án még mensid volt, akkor az elmúlt 16 napban minimális az esélye, hogy teherbe estél. Az pedig egyenesen kizárt, hogy ez idő alatt már a hasadon is látszódjon a dolog.
2009. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A megszakitásos védekezés nem biztonságos,válasszatok más módszert,mert az előváladékban is lehetnek spermák,amik feljuthatnak és teherbe eshetsz.Válasszatok más megoldást,ha lehet,ha még nem terveztél babát.
2009. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. elöttem szoloknak tök igazuk van.. én egy nem ide illö kérdés: hogy tudtál a combodrol lefogyni? én ezzel kinlodok.. amugy nem lehetsz terhes, vagy legalábbis nem akkora hogy már látszodjon.
2009. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rengeteget ugóköteleztem, bicikliztem és naponta elvégeztem ezt a tornagyakorlatot többszor:

feküdj az oldaladra a könyöködön támaszkodj meg és emeld fel a lábad 30x és még csinálj 5-ös úgy,hogy fél percig a levegőben tartod:D kicsit fáj,de a hatása tökjó´:)

2009. ápr. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!