Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, másfél...

Kiszakadt az óvszer, másfél órára rá bevettem az esemény utánit. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Ápr. 11-én(szombat) este együtt voltunk a párommal, és kiszakadt az óvszer. Szerencsére kb. másfél órára rá már be tudtam venni az esemény utáni tablettát(Rigesoft). Azóta semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, nem véreztem, nem vagyok fáradt, semmi. Egyébként majd 29-én kéne, hogy megjöjjön. Mikor csinálhatok tesztet? Csak akkor, ha késik? Mert az a baj, hogy emiatt az egész miatt nagyon ideges vagyok, és egyébként is, ha ideges vagyok, nekem mindig késik.
2009. ápr. 15. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan bevetted a tabit, így nagyon elenyésző esélye van a terhességnek.

Ne legyél ideges és a tesztet tényleg akkor érdemes megcsinálni, ha már késik. De icipici az esély, hogy megmarad a baba, ha valóban megtermékenyültél.

2009. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia először is semmi idegesség mert az nagyon nem jo igy tényleg késni fog!Szt semmi aggodni valód sincs mert bevetted a gyógyszert és elég hamar szoval nem volt idő a megtermékenyülésre!fel a fejjel
2009. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, el se hiszed, mennyire megnyugtattál. :)
2009. ápr. 15. 18:50
 4/4 A kérdező kommentje:
illetve pontosítok, válaszaitokat:) köszönöm
2009. ápr. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!