Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap éjjel kiszakadt az...

Tegnap éjjel kiszakadt az óvszer. Peteérésem kb egy hete volt. Összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Még szép és ha nem akarsz terhes lenni akkor vegyél be 72 órás tablettát.
2010. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen előfordulhat. Keresd fel nőgyógyászod, és írass fel vele 72 órás tablettát, ugyanis ezt csak receptre kapod. Elég drága, de ha nem akartok babát, inkább ez az egyszeri költség merüljön fel, mint az abortusz, vagy a nem kívánt baba. Mivel a gyógyszer nem 100%-ig biztos, ezért minél korábban veszed be, annál biztosabb, hogy nem lesz baba.
2010. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most néztem termékenységi számolásokat és azok szerint kicsi az esély a termékenységre. A 72 órással az a bajom, hogy még szoptatok és így nem vehetek be, szerintem.
2010. júl. 11. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt tuti nem veheted be!!! Ez egy hormon bomba! Úgyhogy kérdezz rá a nőgyógyászodra hogy mit lehet tenni ilyen esetben!
2010. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Hejj a fenébe is, ezek a fránya óvszerek mindig kiszakadnak! Még jó, hogy ezek ultraerős anyagból készülnek és gépi tesztelésen is átesnek, hogy a legjobb minőséget biztosítsák és bizalommal vásárolják a legnevesebb márkákat az emberek, amik pont az előbb említett okok miatt piacvezetők. Miért nem mered megmondani, hogy beléd ment el a párod??? Mert talán itt mindenki kapásból a fejedhez vágná, hogy hogy lehetsz ilyen felelőtlen és nem bírnád a kritikát?
2010. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben felesleges termékenységu táblázatokat nézni, ugyanis szoptatás alatt extra termékenyek a nők, tehát megvan a valószínűsége hogy összejött a tesó...menj el a nőgyógyászodhoz minél hamarabb.


Utolsó válaszolónak: nem épp a kérdésre válaszoltál.....biztos sokat segítettél a kérdezőnek. Nem is értem, miért ne szakadhatott volna ki? Miért kell valakit ismeretlenül meghazudtolni?

2010. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha biztos akkor volt PÉ-d, akkor kicsi rá az esély, hisz a PÉ 2-3 napjában van erre esély, de az ördög sose alszik azért.
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Biztos akkor volt a peteérésem, mert elég intenzíven érzem mostanában.

Én úgy tudtam, hogy a szoptatás alatt csökken az esély a terhességre. Akkor ezek szerint nem így van.


Ja és annak a kedves válaszolónak, aki így ismeretlenül meghazuttolt. Tényleg kiszakadt az óvszer. 7 év alatt most először

2010. júl. 11. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk aztán már 15 hetes a kistesó a pociban.De nagyon is hogy fogékonyak ilyenkor a nők oly annyira hogy még mi sem gondoltuk volna hisz az első babánkra 3 évet kellett várni.
2010. júl. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!