Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitsééég! Lehet megint...

Segitsééég! Lehet megint peteérésem volt?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 33napos volt a ciklusom,a 14-ik napon és a 30.-ik nap körül volt peteérésem.Aztán megjött,3 napig rendesen megvolt,5 napig csak pecsételő vérzésem volt.A menstruációm után 4nappal ismét pecsételő vérzésem volt.Lehet hogy ismét peteérésem volt,vagy ez már túl gyakori lenne?
2011. aug. 21. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
peteérésnek nincs jele.nagyon kevesen érzik sőt nem is lehet érezni max csak ragadós-nyákos folyás jelezheti nem vérzés.Tesztelj vagy menj dokihoz...valakiknek megjön aztán csak pecsétel...bármi is tuti nem pé
2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A peteérés jelei:


Az ovulációnak számos jele van. A leggyakoribb és legjobban felhasználható jel a középidős fájdalom és vérzés, valamint a hüvelyváladék bővebbé válása, az ún. "nedves napok". A peteérés idején minden esetben a méhnyak nyák összetétele, mennyisége és minősége az ösztrogén hatására változik, átlátszóvá, nyúlóssá, sikamlóssá válik (tojásfehérjéhez hasonlít). Ovulációs vérzése a nők néhány százalékának van, egyeseknél rendszeresen, másoknál csak időnként. Néhány nő felismeri ovulációjának idejét, mert észleli az ilyenkor tapasztalható változásokat.-na jó lehet tévedtem vérzéssel de ilyen sűrűn nem kellene lennie

2011. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs jele azért irtam mert nekem nem volt semmi csak a netes kalkulátor. 11heteske
2011. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Túl sűrű lenne ez már peteérésnek?Mert kiszámoltam és ez csak a 10.-ik nap lenne,tudtommal peteérés meg a 12-14napon van.Voltam orvosnál,uh-n látta hogy minden rendben van,és megállapitotta hogy lenni fog peteérésem.Vagy kezdjek reménykedni,hogy ez az előző peteérésem eredménye,és netalán beágyazódási pecsételés?Vagy akkor már ebben a hónapban nem kellene peteérésnek lenni?
2011. aug. 21. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy sajnos hormon zavar is lehet! Várj pár napot és csinálj egy tesztet!
2011. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A melleim nagyon fájnak.Ma pedig nyúlós,átlátszó folyásom van.Azt olvastam peteéréskor szokott ilyen lenni.Már teljesen belebonyolódtam ebbe a peteérés dologba.Segitene valaki?Most akkor mikor lehetett a peteérés-ma vagy 2 nappal ezelőtt??
2011. aug. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!