Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mert nagyon...

B®igi kérdése:

Terhes vagyok? Mert nagyon szeretném ha lenne kis babám. Szerintetek lesz?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 20-án meg jött a vérzésem. azután a párommal 6-án kétszer és 7-én szeretkeztünk védekezés nélkül,mert kisbabát szeretnénk. 17-én csináltam tesztet, de sajnos negatív lett. lehet hogy túl hamar csináltam meg? viszont néhány napja elkezdődtek a tünetek: szédülés, fáradékonyság. undorodom az ételtől,de ha éhes leszek és eszek,utána erős hányinger jön rám. a köldököm alatt furát érzek, és ott a bőröm érzékenyebb is lett.
2011. aug. 22. 01:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet minél előbb. Az biztosabb mint a mi válaszunk :) Sok sikert!
2011. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
17-e már réges rég volt. Újabb teszt, és annak már mutatnia kell, ha baba van:)
2011. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Szia kedves sorstárs!Mi is így vagyunk,nagyon szeretnénk babát és legutóbb nekem is 20-án jött meg és nekem is már 3 napja késik.A tüneteim ilyesmik.Én még várok max.3 napot a teszttel.nekem még a melleim is fájnak.8 hónapja próbálkozunk.
2011. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. csinálni fogok még egy tesztet,de majd csak egy hét múlva,az a biztosabb.


Kedves sorstárs,örülök hogy írtál ide,legalább nem vagyok egyedül ebben a bizonytalanságban. ha megcsináltad a tesztet,írsz majd az eredményről?nagyon szurkolok hogy legyen babátok.én is majd írok ide ha megcsinálom,nagyon boldog leszek ha pozitív lesz a teszt.

2011. aug. 22. 13:10
 5/66 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok.Én ma teszteltem és pozitív!!!Én is nagyon remélem,hogy a tiéd is az lesz!!Írjál mindenképp :)Nekem 4 nap késés után mutatta ki,a tüneteid alapján nagyon esélyes vagy és jókor voltatok együtt az is biztos.
2011. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
mi is 7-én voltunk együtt ;)
2011. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Juj de jó :) gratulálok. kösy,remélem én is szerencsés leszek és nekem is pozitív lesz :) mert úgy érzem hogy babám lesz. sok boldogságot :D
2011. aug. 23. 15:32
 8/66 A kérdező kommentje:
Sya legutolsó :) és lesz baba,vagy még nem tudod?
2011. aug. 23. 15:34
 9/66 anonim ***** válasza:
ja bocsi a legutolsó is én voltam aki pozit tesztelt most és aki már nagyon várja,hogy teszteljél.már simán megcsinálhatod én is féltem mert sok negát dobtam ki már mérgemben.én is éreztem valami furcsát,hogy ez most másabb mint eddig.tesztelj és írj!!nagyon szurkolok :)
2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Jah,oké.gondolkoztam rajta hogy te írtad :) fogok tesztelni nem sokára én is persze.megkérdezhetem a nevedet? :) am ma megmértem a hőmérsékletemet 37.3 ez is a terhességre utal?
2011. aug. 23. 23:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!