Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom már többször belém...

A párom már többször belém élvezett, de nem lettem terhes. Lehet h nem lehet babám vagy csak rossz az időzítés mindíg? 18/L

Figyelt kérdés
Meddő vagyok?
2010. máj. 28. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? És kb. hetente/naponta hányszor?
2010. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát május eleje óta...és elég sokat belém engedett már! Csináltam tesztet is de semmi:S
2010. máj. 28. 22:38
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Egy ilyen buta ember inkább ne szaporodjon... Remélhetőleg tényleg meddő vagy.
2010. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy év sikertelen próbálkozás után szoktak orvoshoz fordulni,akkor már valószínüsíthető,hogy valamelyik félnél gondok vannak.Ha egyszer-kétszer nem jön össze,az még nem jelent semmit.Ha tényleg babát terveztek,hogy peteérés környékén csináljátok (kb.félidőben),akkor van rá a legnagyobb esély.

Az itt olvasgató még babára nem vágyóknak üzenem,hogy elsőre is össze jöhet a baba és bármikor,még mensi alatt is,így védekezni kell,ha tényleg nem szeretnének még gyereket.

2010. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Május eleje óta? Még csak május vége van!Ez még semmi!Egyáltalán kiszámoltátok,hogy kb.mikor lehet peteérésed?Vehetsz ovulációs tesztet is,azzal könnyebb meghatározni.Ha tényleg a babatervezésre álltok rá,akkor ésszel csináljátok,számoljatok és ne várjatok egy hónapon belül csodát.
2010. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

22:38 inkább ne irj


22:39 köszönöm a tanácsot akk nem megyek orvoshoz(lehet hülyének nézett volna


köszi:)

2010. máj. 28. 22:42
 7/20 A kérdező kommentje:
22:41 köszönöm neked is
2010. máj. 28. 22:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés kell hozzá, ciklus stb. Ennek érdemes utánanézned, google, szaporodás, ezt egy 18 éves nőnek illene tudnia, főleg ha gyermeket szeretne.
2010. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

1 hónap az semmi, sokszor hónapok alatt sem jön össze a baba, pedig a pár egyik felénél sincs semmi gond, szóval elkeseredésre nincs ok, ha mégsem lettél terhes.


Érdemes figyelned a ciklusodat, mikor van peteérésed. Főleg, ha rendszertelen a ciklusod. Sokat segíthet a ciklus.hu oldal, érdemes regisztrálni. Én még sokszor a babatervezok.otthona.net oldalt nézegetem, nagyon sok hasznos tanács, leírás van, okosabb lesz tőle az ember.

Ha babát akarsz, érdemes most elkezdened terhesvitamint (elég két naponta bevenni) vagy folsavat szedni.


Remélem, hamarosan sikeresek lesztek!

2010. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Biztosan stabil kapcsolatban élsz, ha ennyi idősen babát akartok. Nagyon nagyon nagyon komolyan olvass utána mindennek, hogyan működik ez, mert később szükséged lesz rá! Nem a mennyiség a lényeg!! Hanem a jó időzítés és a saját szervezeted működésének ismerete! A párod is elég tapasztalatlan lehet, ha ezt nem tudja! Szülőnek lenni felelősség, ezért már most el kell kezdened tanulni (elég későn, de soha sincs túl késő!) Kérlek, olvass, olvass!!! L27
2010. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!