Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kellene már éreznem?...

Mit kellene már éreznem? Vegyek tesztet hétvégén?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok,és van egy 4 éves kapcsolatom. Március 22.-én (hajnalban) együtt voltam a barátommal, de kicsit iszogattunk előző este,és nem tudom hogy elment e bennem. Semmi nem folyt ki belőlem, és nem is éreztem hogy ő hova ment el. Azóta megjött, rá két napra tehát 24.-én és tartott kb 5 napig. Ugyan olyan volt a mensim mint szokott. De még is van bennem egy "félsz" hogy mi van ha terhes vagyok. Jövőhét szrdán lesz egy hónapja hogy ez igy történt meg. Mit kellen már éreznem ha terhes vagyok? Várom a mensim kb jövőhétre,hogy megjöjjön. Van rá igy esély hogy baba legyen? Végülis nem lenne baj, mert megtartanánk, és adott lenne minden,mert dolgozok,és a párom is,de azért még várhatna a manó:) Előre is köszi ha válaszoltok.
2009. ápr. 16. 11:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és peteérésem multhéten volt.
2009. ápr. 16. 11:22
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, de ha ennyire aggódsz, akkor vegyél egy tesztet. Ha benned ment el a párod, akkor mindenképp valaminek ki kellett volna jönnie, de miért nem kérdezed meg őt, hogy hol végzett. Nekem a terhesség az elmaradt mensivel tudatosult, nem volt semmi előző jele, ugyanúgy fájt a hasam és feszült a mellem, mint mielőtt megjönne, csak épp elmaradt a vérzés. Miután a "várt" időre nem jött meg, rá 2 napra csináltam meg a tesztet, mert a tünetek megvoltak, csak a vérzés nem.
2009. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy elment, de én igazság szerint nem hiszem el. Mert nem törölte meg sehol, egyből vissza rakta belém,és hát aki 1x elmegy, nem tudja rögtön vissza helyezni, mert nincs meg a megfelelő merevedés. És tényleg nem jött ki belőlem semmi. Meg ahogy berakta rögtön kivette hogy ő elment. Furi ez az egész most. Ilyen még nem volt. lehet el se ment? Nekem nem feszül a mellem, meg semmi egyéb tünet. Hát megvárom amig a mensi jelentkezik. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2009. ápr. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!