Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kéne már éreznem valamit?...

Kéne már éreznem valamit? Mikor érdemes először tesztelnem? 13. -ára nem várom.

Figyelt kérdés
Icipici görcsölgetéseket érzek nagyon ritkán a méhemnél, egyéb más tünetem egyáltalán nincs. Kéne már valamit éreznem? Mikor érdemes először tesztelnem? Szombaton már mutathatna +-at?
2011. szept. 6. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor kellene megjönnie. Nekem eléggé görcsöl a hasam, fáj a derekam - mensi előtti tüneteknek még korai lenne... De nem akarom "bebeszélni" magamnak, vagy beleélni. Szóval én megvárom a 13-át a teszttel.
2011. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a kismamák többségeének nincs tünete, csak a + teszt után jönnek. Ne aggódj, attól még lehet baba. Én semmit az ég világon nem éreztem, még görcsöket se és itt növekszik a babó a pockosban! A tesztre csak annyit tudok mondani, hogy elvileg ki is mutathatja, de ha negatív se keseregj! Nekem első babánál 4 nappal nemvárt után lett éppen hogy csak halvány ( ez a baba elment ). Most pedig a nemvárt napján. Szóval én nem siettetném, de van esély rá, hogy kimutatja. Ez attól függ, hogy mikor fogant és mennyire gyorsan termelődik a szervezetedben a HCG hormon. Megy a drukk!
2011. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a jó ha nem érzel semmit, nekem pl görcsölt a hasam és elvetéltem rá 4 hétre
2011. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást!!! :) Múlt hónapban produkáltam tüneteket, szerintem beképzeltem, volt is csalódás rendesen. Most semmi tünet, talán most sikerült! :)
2011. szept. 6. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:

SziA!

Nekem aug 18-án volt pém( csütörtök) rá következő szombaton én már éreztem!Csak nyaralni voltunk és nem vittem tesztet! Tehát az 27-e volt!Nekem a mellem lett nagyobb (mint az első gyerkőcünknél) meg fel is puffadtam!


Hétfőn 29-én jöttünk haza délután 5-kor érkeztünk, és akkor csináltam egy tesztet halvány pozi lett! Szerdán 31-én megismételtem az már szép gyors pozi lett!

Amúgy 1-jére nem vártam!Szóval én 3 nappal előtte délután már pozit teszteltem, pontosan 14. napi pé-vel, 28 napos ciklussal!


Drukkolok!


21 hós kislány és 5 hetes pocakbabi anyuja

2011. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is 13-ra várom,és már harmadik napja mensis tüneteim vannak. sajnos az elmúlt 15 év tapasztalata alapján ez csak annyit jelent,hogy megint pár nappal korábban fog megjönni...talán nálad jobb hír várható.
2011. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 9-10ére nem várom, semmi semmi tünet...


Sok sikert mindenkinek!

2011. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok a 29.napon, még nem jött meg.A 27.nap reggeli első vizeletet teszteltem, de nem mutatott +. Sajnos! A neten olvastam, hogy van akinek csak a 30-32.napon mutatja ki a teszt, én is ebben bízom.

Szerintem várj Te is legalább a teszteléssel a 28.napig.

2011. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korai. Ne vicceljetek ezzel, hát a megtermékenyítést nem akarjátok érezni? Addig van egy jó heted, jó ha most kezd beágyazódni...
2011. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!