Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet légyszi?

Megnéznétek a görbémet légyszi?

Figyelt kérdés

Szerintem március 31-én volt pé-m.még ovulációs vérzésem is volt.

[link]


2009. ápr. 16. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj egyet!Nagyon klasszul alakul!:)Remélem összejött a baba!
2009. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább márc.31. Mikor csinálsz tesztet? :)
2009. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 31.-ei után 2-szer leesett,ugyhogy az szerintem nem pé volt. Nem lehet,hogy inkább 6.-án volt pé-d? Mert azóta szépen emelkedik a hőd és én úgy tudom,hogy a pé után emelkednie kell. Szerintem baba van a dologban,nagyon szurkolok!!!!!
2009. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez BABA LESZ!!! ...feltéve, ha nem 30 feletti napos ciklusaid vannak, mert akkor még nem száz 100. (Így sem, de pont olyan, mintha...) :)

tesztelj, már látszania kell az eredménynek!

Írd meg, kérlek, mi lett, hadd örüljünk Nektek! :)

2009. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyáltalán nem akarlak elszomorítani, de az előző ciklusomnál nekem is nagyon szép görbém volt, még meg is örültem, mikor ment egy kicsit feljebb, aztán megindult lefelé.... Szerintem majd csak akkor örülj igazán, ha már 3-4 napja késik a menzid és még akkor is fent lesz a hőd! Hidd el, nem fogsz akkorát csalódni, nekem majd' meg szakadt a szívem, mikor megjött, pedig nagyon-nagyon nem vártam! Neked viszont szurkolok, hogy baba legyen belőle!

[link]

2009. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaloan látszik,hogy 6-án volt pé-d.Akkor van péd,ha már a höd nem megy a coover line alá,csak mensikor.
2009. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Remélem a többségnek van igaza:)

Még nem merek tesztelni, majd hétvégén.

2009. ápr. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!