Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cikluson 29 napos általában....

LN09 kérdése:

A cikluson 29 napos általában. PCO-m, de kezelik, múlt hónapban volt peteérésem, együtt voltunk.5. napja késik a mensrtuációm. Reggel csináltam tesztet, neg. Lett. Van még esélyem, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz, nem mindenkinek mutatja ilyen korán, PCO-nál késhet mástol is.. de ezt ugy is tudod az alap betegségböl. sztem párt nap mulva tesztelj, ha is neg, menj el a dokihoz nehogy egy nagy cista okozza abibit.
2009. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kezelik a PCO-t, csaknem jött ujabb cysta.

Pár nap? Hétfőn jó ha tesztelek?

Hallottam olyat is, hogy valaki bőven terhes volt, UH-al megállapítottan ikreket várt és 8 hetes volt, de teszt neg. volt.


Melyik teszt a tuti?

2009. ápr. 16. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Clearblue-t ajánlották, épp az előbb vettem, kicsit drága(1800ft), de állítólag nagyon jó. Nekem is 3 napja késik. Lehet hogy holnap tesztelek, de nem biztos hogy merek!
2009. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha tesztelsz, akkor légyszi egy üzit, hgy mi lett az eredmény!!!

Én most úgy döntöttem várok 23.-áig, ha addig megjön, akkor Closti, ha nem akkor tesztelek, ha neg. nem tudom mi lesz. Bízom benne,hogy az elmaradt menzi után 12 nappal már csak lesz valami...

2009. ápr. 16. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is PCO-m van és már két éve kezelik (meforal). Az első terhességemnél 5 nap késés után sem mutatta ki, hogy kismama vagyok, majd a doki azt mondta, hogy menjek be egy vérvételre, az biztosra megmondja. Reggel elmentem vérvételre és délutánra már meg is lett az eredmény, hogy kismama vagyok. Szerintem Te is menjél el.

Tesztek közül nekem a HCG line vált be.

Szorítok:-)

2009. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Vetettem vért, de sajna sok jóval nem kecsegtetett :(

Nézettem prolaktint, progeszteront, LH-t, FSH-t, de nem emelkedett annyira.

Gondoltam kedden tesztelek, ha nem jön meg, talán a 10. napon kimutatja.

2009. ápr. 17. 18:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Neked hogyan sikerült babásodnod?
2009. ápr. 17. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! A PCO-s vagyok:-) Én arra gondoltam, hogy a vérből csak a bétaHCG-t nézd meg az most a "legbeszédesebb":-)

Csináltál ma tesztet? Ha van eredmény írjál:-)


Az első terhességemnél semmit nem figyeltünk, nem számoltunk csak egy hét késés után megtudtuk, hogy kismama vagyok (nem is gondoltam, hogy az vagyok). A másodiknál már számolgattunk és elsőre összejött. De sajnos mindkettőt 10 hetesen elveszítettem:-( Most megint próbálkozunk, de semmi eddig...

Szorítok Neked:-)

2009. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj, te szegény :(

Arra gondoltam, hogy hét vége felé, olyan csüt.-péntek csinálok még 1 tesztet, ha nem jön meg.

Akkor fog kimaradni 13.-14 napja. Ha akkor is neg. lesz, akkor nem tudom mit csinálok :(

2009. ápr. 20. 21:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnap teszteltem ClearBlueval neg. lett. De szerintem nem csináltam jól... Nem céloztam jól, és kevés pisi is ment rá.
2009. ápr. 20. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!