Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív teszt, ma meg...

Tegnap pozitív teszt, ma meg halvány csík ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap pozitívat teszteltem, bár a vonal még nem volt olyan erős mint a teszt csík. Ma pedig sokkal halványabb volt. Hogy lehet ez?
2009. ápr. 16. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanolyan tesztet használtál?
2009. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2009. ápr. 16. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a tegnapi első vizeletből volt a mai meg nem? Vagy ma kicsit többet ittál, ezért volt kisebb a hormon koncentráció a vizeletedben. Amúgy itt már többen írták, hogy állítólag 2 naponta emelkedik a hormon koncentráció, ezért nem érdemes naponta tesztelni.
2009. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap is kb 7 óra körül teszteltem, de többet ittam ma az biztos. Nem merem még mondani a férjemnek, vagy akkor ez már biztos eredmény? Akkor pozitív?
2009. ápr. 16. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A halovány csík is pozitív tesztet jelent. Gratulálok!
2009. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez nem jelent gondot. A hcg mindenkinek másképp emelkedik, vannak a sávok a nagykönyv szerint, hogy az elején 2 naponta duplázódik, stb, de a kivételek száma tetemes. :) Lehet, hogy duplázódik is, de ugye azt CSAK a vérteszt mutatja ki, az ilyen pisis tesztek, csak az éppen kiválasztódott hcg mennyiségét mutatják ki. Ami ugye ingadozhat, arról nem is beszélve, hogy nincs 2 ugyanolyan nap, amikor ugyanannyit innánk ugyanakkor...

Gratula a bébihez!

2009. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ami egyszer pozitív, még ha halványan is akkor az terhesség. Tudom, én 8-at csináltam mert nem akartam elhinni :-))
2009. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :-) Akkor mostmár örülhetek!!!! 4. hónapja próbálkoztunk, és elég csalódott voltam hogy nem sikerült eddig.
2009. ápr. 17. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!lett babád?
2010. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, a kérdés kiírásakor már a pociban volt. A teszt nem tudom miért mutatott akkor halványabb csíkot. :-)

Mostmár 4.5 hónapos, karácsonyi baba lett. Kislány.

2010. máj. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!