Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez a tünet tegnap,...

Mi lehetett ez a tünet tegnap, egyáltalán van összefüggés?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk, ebben a ciklusban kezdtünk el próbálkozni. Tegnap iszonyúan belenyilallt a bal oldali petefészkembe, igaz, sokat emelgettem. Aztán délutántól estig a gyomrom fájt, és úgy sugárzott a derekamhoz. Ez terhes tünet lehet, beágyazódás, most van ovu, vagy teljesen más, nem függ össze a teherbeeséssel? ma még eddig semmi.
2011. aug. 24. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem jelzett a testem mind 3 gyerekemnél amikor beágyazódott.Nevetségesnek hangzik de így volt.Napra pontosan sőt még az időt is tudom hgy estem veleük teherbe mert éreztem.Mikor pé-m volt nyíllalt fájt a petefészkem és akcióztunk rá pár napra hasonló fájdalom csak nem annyira erősen,de tudtam hogy beágyazódás 4-5 nap múlva teszt és ott volt a baba.Azt írod próbálkoztatok már hány nap telt el az aktus óta?
2011. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és lehet tünete ez a nyílallás.
2011. aug. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

Hőmet nem mérem, viszont így látható, hogy mikor van esély. Lehet, hamarabb volt ovum mint középidő, viszont 26-28 naposak a ciklusaim. Szerinted?

2011. aug. 24. 07:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem méred a hőd, akkor nem lehet tudni,hogy hamarabb volt-e ovud!

A szurkálás lehet terhestünet is, meg nem is. Nekem sokszor szurkált akkor is, amikor nem voltam babás. Még dokihoz is mentem! De akkor is szurkált,amikor várandós lettem!

2011. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogy mikor voltunk együtt. Annyira még nem vagyok rágörcsölve a bébire, hogy mérjem is a hőmet.
2011. aug. 24. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet beágyazódás,de más is.Nekem is van ilyen tünetem és azt hiszem mind2 gyerekemmel volt.Mikorra nem várod?
2011. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeptember 5. elvileg. De ha tényleg az 1. megjelölt időpontban volt ovu, amikor szurkált, és rá kb. 1 hétre volt a tegnapi újabb szurka, akkor ez mit jelenthet?
2011. aug. 24. 08:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem, nem 2x volt peteérésem mert az 1.-nél a jobb oldali szúrt, tegnap meg a bal.
2011. aug. 24. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én soha életemben nem éreztem ilyen szurkálást, kivéve amikor a kislányom megfogant. Azonnal tudtam, hogy sikerült (bár én mértem is a hőmet). Nekem a peteéréskor görcsölgetett a petefészkem környéke, és utána kb 1 hétig voltak a szurkálások, de nekem ugyanazon az oldalon volt minden.

Lehet, hogy kisbabát vársz, főleg, ha ilyen tüneteid ezelőtt nem voltak.

2011. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, tegnap este iszonyatosan be volt keményedve a hasam alja, és alig bírtam megmozdulni, egyfolytában nyilallt bele szünet nélkül, csak az éjszakai pihenés meg egy magneB-6 mulasztotta el. Ez nem hiszem, hogy ovu tünet lett volna, viszont a beágyazódást nem tudom, hogy milyen.
2011. aug. 25. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!